У Ковельському бюджеті не передбачили ні копійки на фінансування рятувальної станції

Ковель рятувальна станція
   Про це стало відомо на апаратній нараді при міському голові. Градоначальник Ковеля Олег Кіндер зробив своєму підопічному начальнику відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрію Дідковському зауваження, що той зовсім забув про рятувальну станцію, яка перебуває під «юрисдикцією» цього відділу. А саме: на 2018 рік у бюджеті міста з вини посадовця наразі не закладено жодної копійки на її фінансування. 
Олег Кіндер порадив Юрію Михайловичу підрахувати, скільки ж грошей необхідно, щоб вона працювала у звичному режимі, і на наступну сесію міськради представити відповідний проект рішення. Однак замість того, щоб мовчки погодитися зі слушними зауваженнями головуючого, пан Дідковський взявся розповідати, що надіслав, певно, з цього приводу, йому листа.
«Дякую. Листа написав. Сьогодні друге число 18-го року, а ви мені пишете пісьма», - так жартома, з посмішкою на вустах відреагував на дії свого підопічного О. Кіндер.
«Там людина, яка зараз залишилася, одна на зимовий період. Він зараз у відпустці за свій рахунок», - поспішив виправдатися посадовець.
«А яка різниця? Одна людина, то що, - з подивом зауважив міський голова. – Ну, Юрій Михайлович, не викручуйтеся. Це ваша вина, що ні копійки не передбачили у призначеннях на 18-й рік. Такого не може бути». 
Варто нагадати, що на початку минулого року Державна служба України з надзвичайних ситуацій передала Ковельській владі рятувальну станцію, якою до цього опікувалася кілька років. Тоді міським чиновникам довелося швидко шукати у сформованому бюджеті кошти на її фінансування. 
Рятувальна станція у Ковелі працює цілий рік. Так, принаймні, стверджують в мерії. Щоправда, на даний момент, за словами начальника відділу з питань цивільного захисту, вона зачинена. Такою може залишитися й надалі, якщо, звісно, ті, хто відповідають за її функціонування, не забуватимуть про фінансування рятувальної станції.

02-01-2018
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані
Погода

counter