top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Рятувальники Ковельської водолазної станції тепер у новому статусі

   Віднедавна Ковельська аварійно-рятувальна водолазна станція набула нового статусу, оскільки вона перейшла під надійне крило Міністерства надзвичайних ситуацій України (МНС). А з новим статусом прибавилось й роботи. Тепер ці мужні чоловіки, окрім своїх повсякденних клопотів - рятувати життя людей на території міського пляжу,  мають бути готові в будь-яку хвилину кинутися на допомогу усім, хто потрапив у біду. 
    Сергій Миколайович, порівняно з іншими рятувальниками станції, службу несе лише кілька місяців. Однак вже встиг врятувати одне життя: чолов’яга був напідпитку і протягом дня чотири рази ледве його не позбувся. Сергій Панечко разом зі своїми напарниками зумів запобігти трагедії. На жаль,  саме ця категорія людей, кажуть рятувальники, найчастіше стає злісним порушником правил поводження на воді.
    А опікуються здоров'ям і життям усіх тих, хто любить у спеку поніжитися на сонечку біля водойми, п’ятеро водолазів-рятувальників. Правда, ще донедавна, коли станція перебувала на балансі комунального підприємства «Добробут», тут несло вахту лише троє чоловіків. І заробітну плату вони отримували мізерну. А ще постійно бідкалися, що необхідно оновити вже застаріле,  протерте до дірок спорядження, прикупити першочергові засоби рятування людей. Так тривало аж поки на Ковельщину не завітав високопосадовець з Києва. Після його візиту крига зрушила з мертвої точки: знайшлися гроші, за які закупили сучасне рятувальне спорядження від обмундирування до човнів. 
    Тепер рятувальники, як то кажуть, при повному параді. Озброївшись до зубів, вони завжди на посту у бойовій готовності. Протягом цього сезону зафіксували лише один нещасний випадок: чоловік, не задумуючись про невтішні наслідки, плигнув з мосту у воду. Рятувальники відреагували миттєво. Однак витягли вже бездиханне тіло бідолахи.
    Попереджувальні написи про заборону стрибати з мосту розміщені уздовж міського пляжу. І самим рятувальникам часто-густо доводиться ще і ще раз нагадувати відпочиваючим про основні правила поведінки на водоймі. Втім не до кожного порушника, на жаль, вдається достукатися, стривожено говорить Анатолій Конащук. Особливу занепокоєність викликають люди у нетверезому стані.
    Сьогодні, у зв’язку з несприятливими погодними умовами на міському пляжі людей відчутно поменшало, але від того не поменшало роботи у рятувальників. Тепер вони працюють позмінно. І завдяки сучасному «далекооглядному» біноклю, відшукають порушника за кілька кілометрів від свого поста.

 


-
-

05-08-2011
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top