На Волині контрабандисти підкорюють небо" /> На Волині контрабандисти підкорюють небо" />
«ТЦК»   

Звернення щодо підписання угоди між Україною та ЄС депутати Ковельради розглянуть згодом

   Вчора на засіданні 43 сесії Ковельської міської ради очікувалося, що депутати ухвалять звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
25-10-2013

Прокуратура міста Луцька захистила дітей, яких хотіла позбавити житла рідна бабуся

   У серпні цього року в прокуратуру міста Луцька  звернулася  лучанка, яка повідомила, що  її мати вимагає, аби вона разом із своїми дітьми виселилася зі спільної квартири.
24-10-2013

Чи назвуть у Ковелі школу іменем екс-прем’єрки Юлії Тимошенко?

Сесія Ковельської міської ради   Сьогодні під час роботи першого пленарного засідання 43 сесії Ковельської міської ради директор Волинського благодійного фонду «Ізіда» Володимир Косцьов’ят звернувся до міського парламенту.
24-10-2013

У Луцьку кожна собака матиме власний чіп

   Безпритульних собак у Луцьку не буде. В місті запровадили обов’язкову реєстрацію чотирилапих. Її можна робити у два способи. Перший - безкоштовний, коли в єдину базу вносять дані про песика та його господаря.
24-10-2013

Ковельські депутати взяли участь у громадському форумі

   У Луцьку відбувся другий громадський форум «Місцевий депутат - відповідальний представник громади», участь у якому взяли депутати Ковельської міської ради, - інформують у прес-службі виконкому.
24-10-2013

На Волині вилучено 724,5 тисячі пачок цигарок

   Із загальної кількості вилученої тютюнової продукції 714,5 тисяч пачок – контрабандного походження, – інформує оперативне управління ГУ Міндоходів у Волинській області.
24-10-2013

Ковельське ПТУ №5 цієї зими зекономить кругленьку суму

   Переоснащення котельні з газу на біопаливо дозволить Ковельському ПТУ №5 цієї зими зекономити кругленьку суму за спожиті енергоносії. 1 Гкал. тепла обійдеться училищу трохи більше як за 800-сот гривень.
24-10-2013

На Волині судитимуть ґвалтівників

   Прокуратурою Горохівського району затверджено та скеровано до суду акт про обвинувачення трьох жителів району, які у серпні 2013 року вчинили зґвалтування 39-річної жінки, - інформують у прес-службі прокуратури Волинської області.
23-10-2013

У Ковельському районі грабують пенсіонерів

   У Ковельський міський відділ УМВС України у Волинській області звернулася 83-річна жителька одного із сіл району. Бабуся повідомила про те, що з її будинку зникло близько двох тисяч гривень.
23-10-2013

На Волині контрабандисти підкорюють небо

   Вихідними днями на ділянці Луцького прикордонного загону в Любомльському районі, що на Волині, мав місце факт несанкціонованого використання мотодельтоплану поблизу українсько-польського кордону вночі.
23-10-2013

1   ...  46   [47]  48   ...  57 

Архів новин: 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ HORAY. Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Побутова AV техніка Перетяжка мебелі Ковель ФАРБУВАННЯ ДАХУ Магазин «Риба» Штори Bitrud - Робота за кордоном Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Вироби з бляхи VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор
counter