«ТЦК»   

У Ковельському районі грабують пенсіонерів

   У Ковельський міський відділ УМВС України у Волинській області звернулася 83-річна жителька одного із сіл району. Бабуся повідомила про те, що з її будинку зникло близько двох тисяч гривень, - інформують в СЗГ УМВС України у Волинській області.
   Отримавши інформацію про крадіжку, на місце події для з’ясування всіх обставин вирушили дільничні інспектори міліції. Тож невдовзі встановили: злодій потрапив у будинок через вікно. А, провівши ряд заходів, виявилося, що обікрав пенсіонерку її ж односельчанин – 1960 р.н., котрий не має постійного місця роботи.
   За фактом крадіжки правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, згідно з якою чоловік може опинитися за ґратами на термін від трьох до шести років. Триває слідство.

23-10-2013
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ HORAY. Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Побутова AV техніка Перетяжка мебелі Ковель ФАРБУВАННЯ ДАХУ Магазин «Риба» Штори Bitrud - Робота за кордоном Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Вироби з бляхи VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор
counter