top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

До Ковеля з’їхалося близько 40 віртуозів зі складання кубика Рубика

   У Ковелі на базі промислово-економічного коледжу протягом двох днів проходив Міжнародний чемпіонат зі швидкісного збирання головоломки «Winter West Ukraine 2015», в якому взяли участь 37 швидкуберів із різних міст України, в тому числі окупованого Луганська, та сусідньої Республіки Білорусь.
    Любителі збирати кольорові кубики різних форм та розмірів змагалися в 16 дисциплінах із 18-и можливих на швидкість, мінімальну кількість ходів, наосліп, однією рукою і навіть ногами. На Волині турнір такого рівня відбувся вперше і організував його студент промислово-економічного коледжу Олександр Луцюк, якого містяни більше знають як володаря титулу «Містер Ковеля-2013».
Ось цей юнак кілька років тому, так само як і більшість учасників змагань, зацікавився збиранням кубика з Інтернету. Там він побачив, як швидко і легко надскладні головоломки складають за лічені секунди, і сам взявся навчитися цьому спортивному ремеслу.
     Олександр Луцюк  запросив до Ковеля найдосвідченіших збирачів кубика Рубика з України та Білорусі, де cпробував і власні сили.
    Зранку до вечора в актовому залі коледжу було чутно потріскування кубиків. Розіграш кожної дисципліни турніру починався з того, що кубика Рубика заплутували і в такому вигляді віддавали учаснику. Той мав 15 секунд, щоб оцінити ситуацію, а далі вмикався таймер. Час, використаний на  виконання завдання, заносили до загального списку спортсменів-швидкуберів світу.
    Міжнародний чемпіонат зі швидкісного збирання головоломки був доволі результативним, оскільки тут встановили аж три рекорди, два з яких - національні, а інший – рекорд Білорусі.
    14- річному львів’янину Данилу Турику в дисципліні «Skewb» знадобилося лише три секунди і 28 сотих, щоб покращити час дворазового національного рекордсмена з Києва Ігоря Більченка. Юнак і не очікував продемонструвати тут в Ковелі після майже півторарічних домашніх тренувань такий високий результат.
    Ігор Більченко, який в Українському рейтингу зі збирання головоломки посідає другу сходинку, привітав Данила з гарним результатом. До речі, швидкубер із Києва ще й став одним зі спонсорів даного турніру. Окрему подяку учасники заходу також висловили піцерії «Classiс» за допомогу у підготовці турніру.     
    Ігор Більченко, як і його суперники, теж брав перші уроки майстерності зі складання кубика з Інтернету. Майбутній митник України каже, що навчитися цій грі можна швидко, було б лише бажання та олімпійська витримка.
    А ось харків’янин Антон Крохмаль встановив національний рекорд із найвідомішої в світі головоломки, яка є базовою для збирання кубика зі всіх інших дисциплін «3х3х3». Він склав кубик Рубик лише за 22 ходи – а це нині є мінімальна кількість ходів із даної дисципліни. Також Антон став кращим у номінації збирання головоломки закритими очима.
    Ще один рекорд на Міжнародному чемпіонаті в Ковелі встановив білорус Ілля Терешко. Юнак найшвидше впорався зі складання кубика в дисципліні «Rubik’s Clock».
    Всі переможці турніру зі складання кубика Рубика «Winter West Ukraine 2015» нагороджені кубками чемпіонату, медалями, дипломами та пам’ятними подарунками. Найбільшу кількість призових місць тут посіли гості з сусідньої Білорусі. Вони повезли до Мінська аж 6 головних нагород, на два кубки менше вибороли харків’яни. Ковельські спортсмени, а їх було 6 учасників, теж показали хороші результати.
-
-

11-02-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top