top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Олександр Луцюк - "Містер Ковеля - 2013"

   У Народному домі «Просвіта» відбулося цікаве, розважальне, феєричне шоу, на яке молодь міста чекала вже давно – «Містер Ковеля-2013». Проходило свято за підтримки народного депутата України Степана Івахіва. Організацією свята займалися координатори ГО «Молодь ВО!» Лілія Козуб та Катерина Полтавець. Дівчата протягом певного періоду часу отримали більше 60 заявок від молодих людей, які охоче прагнули взяти участь у конкурсі, однак, за його чіткими умовами проведення, було відібрано лише вісьмох юнаків, яким запропонували уявити себе майбутніми Міністрами України.
    З особливою цікавістю переглядали глядачі невеличкі відеопредставлення  кожного конкурсанта. Так, приміром, 16 річний Влад Якубовський, який не проти в майбутньому стати Міністром соціальної політики України, впевнений, що буде активно сприяти у підготовці та впровадженню конче необхідних соціальних проектів.
    А ось і 20-річний Віктор Зубарєв теж мріє посісти крісло Міністра. Проте йому більше до вподоби займатися проблемами екології та природних ресурсів. Хлопець каже, що сам сяде на велосипеда і пересадить на цей екологічно чистий транспорт усіх своїх підлеглих.
    Міністром закордонних справ бажав би бути Костянтин Тимощук, наймолодший учасник конкурсу. Він виношує ідею налагодити тісні дружні стосунки з усіма країнами світу.
    Культурою України прагне опікатися студент Ковельського промислово-економічного коледжу Олександр Луцюк. Хлопець наміряний більше уваги приділяти вихованню молоді в плані етики, популяризуватиме класичну музику.      Міністром молоді та спорту уявляє себе 17-річний Максим Кисельов. Максим впевнений, що лише власним прикладом можна переконати людей вести здоровий спосіб життя. Також хлопець прагне якомога більше бачити в Україні спортивних майданчиків.
    Портфель Міністра оборони не відмовився б узяти 20-річний Микола Шамайда, який твердо переконаний, що в українській армії мають служити лише «контрактники».
    17-річний Андрій Гаврилюк бачить себе Міністром освіти та науки. На його думку, він зуміє привабити молодь цікавими освітянськими проектами, аби ті чимдужче прагнули підвищувати свій рівнем освіти.
    У Міністра охорони здоров’я зумів перевтілитися 16-річний Андрій Федорук. Юнак заявляє, що коли досягне таких чиновницьких висот, обов’язково наведе лад на ринку медикаментів та не цуратиметься народної медицини. 
    Ось такі креативні, розумні, далекоглядні хлопці боролися за титул називатися Містером Ковеля. За той час , що велася підготовча робота, молоді люди дуже здружилися, тому конкурс «Таланти» вони теж підготували спільно: гуртом під гітарний супровід Кості Тимощука заспівали пісню гурту «С.К.А.Й.». А тим часом Олександр Луцюк складав кубик Рубіка, якого попередньо добряче «розтасував» заступник міського голови Ігор Прокопів.
    «На ура» пройшов жартівливий конкурс «Переконай мене», де молоді люди з Луцької команди КВК «Ікра» пропонували учасникам спільно «розрулити» пікантні ситуації, сценарії яких взяті з буденного життя. А також - «Інтелектуальний», в ході якого ведучий  Руслан Савенко «закидав» юнакам каверзні питання з жартівливим підтекстом та цікавився відповідями на ще одне: «Щоб я зробив, якби став «Містер Ковеля – 2013». Пропонуємо послухати одну із думок.
    Кульмінацією розважального шоу, котре в такому форматі в місті залізничників проходило вперше, став спільний виступ усіх конкурсантів. Хлопці заспівали пісню «Вчителька» гурту ТІК, яку присвятили всім педагогам Ковеля. 
    За кілька хвилин члени журі, а це були лише молоді, гарні дівчата, оголосили прізвище головного переможця шоу. Отож «Містер Ковеля - 2013» став студент третього курсу Ковельського промислово-економічного коледжу, майбутній програміст, Олександр Луцюк. Він отримав від організаторів конкурсу особливий подарунок. Майбутній Міністр культури зізнався нам, що не очікував на перемогу, адже Інтернет-голосування показало, що він має не високі шанси здобути титул. Однак сьогоднішній виступ довів протилежне.
    Організатори конкурсу подбали про всіх учасників шоу, кожен із яких був відзначений відповідним титулом та цінним подарунком.


-
-

08-07-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top