top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Постійна комісія Ковельської міськради не знайшла в діях депутата Роїк конфлікту інтересів

   Комісія з питань дотримання прав людини, депутатської етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів Ковельської міської ради не знайшла в діях депутата від фракції «Солідарність» Ірини Роїк конфлікту інтересів, які вбачала підприємець Інна Конащук. Про свої, так звані підозри, пані Конащук вказала у зверненні від 14 червня нинішнього року,  яке надіслала на розгляд комісії «по законності» та секретарю міської ради Вірі Федосюк. У цьому листі авторка звинуватила депутата у тому, що остання спонукала колег по раді до надання своїй хворій матері (інваліду першої групи, нині покійної Ризванюк Є.М.,- ред.) на лікування безпідставної та неправомірної вигоди у вигляді матеріальної допомоги. Тим самим, скористалася власними службовими обов’язками. 
 
Депутат від УКРОПу Галина Стасюк у серпні підготувала попередній висновок на звернення, де вказала, що пані Конащук у такий спосіб намагається тиснути на голову тимчасово-контрольної комісії по правомірності встановлення тимчасової споруди МАФ МПП «Землемір», власником якої і є громадянка Конащук. Також Г.Стасюк у цьому документів відразу ж зазначила, що не вбачає у діях Роїк реального конфлікту інтересів під час здійснення нею депутатської діяльності. Тоді комісія рекомендувала автору попереднього висновку доопрацювати його спільно з депутатом Володимиром Бичиком від фракції ВО «Свобода», оскільки мала певні зауваження щодо його змісту. 
 
На чергове засідання «по законності», яке відбулося вчора, Володимир Бичик підготував висновок і окремо виклав власну думку стосовно даної ситуації. 
    
Його бачення повністю співпало з думкою Галини Стасюк. 
    
Головуючий на комісії Андрій Мілінчук від фракції «Самопоміч» повідомив, що на сьогоднішній день Юрій Конащук, який в «окремій думці» депутатів також згадується як радник міського голови, вже не обіймає названу посаду, тому в цьому моментів автори погодилися внести запропоновані правки.   
 
Обидва документи: висновок комісії і «окрема думка» депутатів були підтримані чотирма членами комісії, яка налічує 6 депутатів.     
 
До слова, Галина Стасюк закликала поставити свої підписи під «окремою думкою» й інших присутніх народних обранців, втім охочих це зробити більше не виявилося.

24-10-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top