Основні несправності кондиціонерів та їх причини

ремонт кондиціонерів

Сучасні спліт-системи є функціональними та довговічними. Вони здатні створювати та підтримувати комфортні кліматичні умови у приміщеннях у будь-яку пору року. При належному догляді агрегати служать кілька десятиліть, але будь-які помилки в експлуатації можуть призвести до серйозних проблем. Деякі проблеми можна усунути самостійно, але є й такі, з якими необхідно звертатися в сервісний центр.

Найчастіші проблеми спліт-систем

Під час експлуатації кліматичної техніки користувачі можуть зіткнутися з такими проблемами:

  1. система працює неефективно, довго нагнітає повітря, а встановлені показники не відповідають реальним. Причиною цього може стати несправність компресора, конденсатора чи вентилятора. Також неполадка може бути пов'язана з витоком холодоагенту. Якщо своєчасно проводити ремонт та обслуговування кондиціонерів, такої проблеми не станеться.
  2. із зовнішнього блоку тече конденсат. Швидше за все, проблема пов'язана із засміченням дренажної трубки. Усередині трубки може бути комаха, пух, пил та інші сторонні елементи. Виправити ситуацію здатна чистка кондиціонера. Якісний ремонт кондиціонерів виконують спеціалісти компанії «Енергохолод». Майстри оперативно виконають промивання та відновлять працездатність системи.
  3. кондиціонер не включається або відключається самостійно. Причина може полягати в несправності плати управління. У такому разі потрібно змінити деталь. Також відключення може відбуватися через проблеми в системі енергопостачання, але дізнатися точно це зможе лише досвідчений електрик. У будь-якому випадку необхідно викликати майстра для проведення діагностики та з'ясування причин неполадки.

Багато проблем у роботі кондиціонерів виникають внаслідок некоректного монтажу пристрою. Якщо неправильно встановити внутрішній чи зовнішній блок системи, вона зможе працювати нормально.

Методи запобігання виникненню несправностей

Як і будь-який пристрій, спліт-система має низку правил експлуатації та обслуговування, що прописано в інструкції від виробника. Якщо дотримуватися цих правил постійно, агрегат працюватиме нормально протягом багатьох років. Ключовим моментом є сервісне обслуговування кліматичної техніки, а саме:

  • діагностика - перевірка працездатності всієї системи та окремих її вузлів. Майстри за допомогою спеціалізованих вимірювальних приладів роблять заміри показників. Якщо якісь показники від нормальних, виконується усунення проблеми.
  • чищення - обов'язкова процедура, орієнтована на очищення фільтрувальних елементів приладу. Звертатися до сервісу кондиціонерів необхідно щонайменше двічі на рік перед початком нового сезону. Критичною ознакою засмічення фільтрів є неприємний запах, що виникає через нашарування пилу та грибка на поверхні деталей.
  • дозаправка холодоагенту - виконується у разі розгерметизації системи та витоку холодоагенту. Також процедура необхідна у разі повторного монтажу пристрою на нове місце.

Вартість послуг з обслуговування спліт-систем

Ціни на ремонт кондиціонерів залежить від складності неполадки. Типова чистка системи не вимагатиме особливих капіталовкладень, чого не скажеш про заміну силового агрегату або компресора. Вартість також залежатиме від типу пристрою та його розташування. Чим складніше дістатися до внутрішнього вмісту, тим дорожча послуга. Точну ціну Вам зможуть озвучити лише після майстра, які виконуватимуть роботу.


17-11-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Бензинові генератори Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter