Розроблено єдиний стандарт зарядних пристроїв для ноутбуків

   У користувачів ноутбуків буває ситуація , коли зарядний пристрій виходить з ладу або просто втрачається. Момент , звичайно , неприємний , і доводиться шукати , де купити конкретну зарядку під свій пристрій , та ще й чекати її потім і в цей час сидіти без можливості працювати на ноутбуці. Такі незручності для користувачів створюють виробники пристроїв , які оснащують кожен ноутбук зарядкою , яка підходить тільки до нього , максимум до серії пристроїв.
Міжнародна електротехнічна комісія ( IEC ) затвердила стандарт універсального зарядного пристрою для різних моделей ноутбуків.
Стандартизація (IEC) є важливим кроком на шляху до стандартизації пристроїв зовнішнього живлення для ноутбуків. Вона покриває більшість основних аспектів блоків живлення , серед яких знаходиться коннектор живлення , сумісність , безпеку , гніздо , електричні характеристики , екологічна складова.
Новий стандарт , звичайно , повинен доставити більше зручності для кінцевих споживачів , але ще не відомо , чи підуть на таке самі виробники. Якщо все піде за планом , то виробництво універсальних зарядок може початися вже на початку наступного року і отримає широке поширення в сфері ноутбуків.
Відзначимо також , проект закону , який передбачає обов'язок всіх виробників забезпечити сумісність своєї техніки з єдиним зарядним пристроєм , внесений до Європейського Парламенту . Єдиний стандарт вводиться для зниження кількості електронних відходів , забезпечення кращої безпеки користувачів і зниження вартості самих пристроїв. Якщо проект отримає схвалення і буде прийнятий , виробники повинні будуть забезпечити відповідність своїх пристроїв новими стандартами протягом трьох років. Голосування за проектом може відбутися в березні наступного року , що означає введення стандарту в 2017 році.
В даний час більшість виробників вже використовують microUSB для зарядки мобільних телефонів , але є і виключення , найяскравішим прикладом якого є техніка Apple. Компанія пропонує перехідник з фірмового інтерфейсу Lightning на microUSB , але він не входить в комплект поставки iPhone і повинен купуватися окремо . Крім того , самі блоки живлення у різних компаній відрізняються за характеристиками видається струму.

Джерело: zn.ua

09-01-2014
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010
Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА

Погода

counter