Ковельська міська гімназія відзначила 20-річний ювілей

   Міська гімназія імені Олени Пчілки святкувала свій 20-річний ювілей. З нагоди цього до закладу завітало чимало гостей. Серед них - заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, помічник народного депутата Степана Івахіва Наталія Маленицька, представники управління освіти ОДА, науковці з міста Луцька, - повідомили на сайті Ковельської міської ради.
 
Гімназія радо зустріла випускників, ветеранів, батьків. Варто сказати, що це був подвійний ювілей, адже раніше тут функціонувала Ковельська загальноосвітня школа №4, яку було відкрито 60 років тому.
 
Міська гімназія імені Олени Пчілки входить до сотні найкращих закладів України. Особливою гордістю є досягнення обдарованих дітей. Сьогодні тут працює творчий, згуртований педагогічний колектив на чолі з директором Оленою Вальчук. 
 
 Вітаючи присутніх зі святом, заступник міського голови Ігор Прокопів висловив щиру вдячність ветеранам педагогічної праці та учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям. Він відзначив професійність керівника закладу, її уміння працювати творчо і майстерно, креативно і з самовіддачею.
 
Ігор Ярославович передав ноутбук для потреб закладу.
 
Олена Вальчук подякувала всім, хто примножує добру славу гімназії, хто дбає, аби тут було комфортно й затишно. А це – спільні старання міської влади, благодійного фонду «Патріоти Волині», батьків, вчителів  та учнів.
 
Особливі слова пошани вона висловила першому директору Людмилі Компанієць, яка і доклала чимало зусиль для створення першої і єдиної на Волині класичної міської гімназії.
 
Було в цей день багато подарунків, привітань, нагород.
 
Спогади, теплі слова побажань, пісні, звернення до вчителів, жарти, хвилювання – все щиро і невимушено. Бо для всіх учасників свята міська гімназія – це частина життя: хтось тут працює, навчається, сюди приводить дітей або онуків.

03-01-2018
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані
Погода

counter