На Ковельщині відкрили новий дитсадок. Відео

   24 дитини відвідуватимуть новий дитсадок в селі Радошин Ковельського району, що відтепер перебуває у складі Голобської ОТГ. Приміщення для дошкільнят облаштували в місцевій школі. Поки тут відкриють одну групу для дітей від 3-ьох до 6-сти років, - повідомляє "Телевізійний центр Ковель".
- “До того тут був клас початкового навчання та шкільна бібліотека. Ми для них знайшли інші приміщення - у школі місця вистачає. І таким чином здійснили мрію громади, бо люди справді мріяли відкрити в селі садочок...”, - розповідає директор ЗОШ с. Радошин Михайло Щесюк.
  Для реконструкції шкільних приміщень під дитячий садок використали як кошти районного бюджету, так і субвенцію з державної казни.
- “З районного бюджету було виділено кошти в сумі 278 тисяч гривень на проектно-кошторисну документацію даного об'єкта та частину будівельних робіт. А з державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій було виділено 1 млн. 200 тисяч гривень... І я радий, що він сьогодні здається в експлуатацію. Це буде радість для всіх наших односельчан...”, - говорить Радошинський сільський голова Дмитро Ковган.
  Інвестиції держави для розвитку соціальної інфраструктури поліського села надійшли за сприяння народного депутата України Степана Івахіва.
- “Нам вдалося довести перед КБ необхідність виділити 1 млн. 200 тисяч гривень для реконструкції даного дитячого садочка. Зокрема, тому, що тут мешкають небайдужі люди. І саме вони довели, що це варто робити. Маємо надію, що це не останнє відкриття. За останні два роки на території 21-го виборчого округу було відкрито 2 нових школи — побудовані з нуля, було відкрито 5 дитячих садочків та 7 нових додаткових груп дітей, 5 нових клубів, 3 ФАПи . І ми порахували, що це більше, ніж було зроблено в попередні 15 років”, - каже директор благодійного фонду “Патріоти Волині” Денис П'ятигорець.
  З важливою подією громаду села привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик. Всі технічні роботи на об'єкті виконали якісно та в короткий термін. Генеральним підрядником реконструкції шкільного приміщення під ДНЗ було ТзОВ “Волиньекобуд”.
- “Роботи було дуже багато, багато питань. Але, дякуючи допомозі сільського голови, колективу школи — директора, завсгоспа ми всі ці питання вирішували. Допомагав директор Радошинського кар'єру. Я задоволений і навіть не очікував такого результату...”, - зазначає виконроб будівництва, головний інженер “Волиньекобуд” Юрій Макаренко.
  Та найбільше раділи новобудові дошкільнята та їхні батьки.
- “В мене четверо діток. Одна дитина ходить в 3-ій клас (дічинка старша). Хлопчик 5-років ходить на підготовче. Є ще двоє менших — хлопчик Матвій 4 роки і Аня — буде 3 роки в вересні. Ми дуже раді, що люди добилися того, що у нас відкрився садок. Це велика радість. Бо можна дітей підготувати дт школи. Щоб вони могли чогось навчитися і спілкувалися з однолітками...”, - говорить багатодітна мама Алла Стасюк.
  Діти не лише дякували дорослим, а й приймали подарунки. Для потреб школи передали сертифікат на 72 тисячі гривень: на таку суму закуплять обладнання для шкільних кабінетів. А іграшки та новорічні подарунки для дітей люб'язно надав благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”.

28-12-2017
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Клімат Комфорт Ковані ВІКОНДА каталог меблів LOFT ВІКНАplus Викачка Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Купити металопластикові вікна Покрівельні матеріали Ковель Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU
Погода

counter