Чому в Ковелі вночі не горять вуличні ліхтарі? |
Ось уже зо два тижні ковельчани в соціальним мережах скаржаться на те, що як тільки-но починає смеркати, їхні вулиці опиняються в повній темряві – не працює вуличне освітлення. |
| 01-03-2017 |
У Ковелі через спалювання стерні згорів дачний будинок |
У зв’язку із настанням весняно-польових робіт різко зростає ймовірність виникнення пожеж, причиною яких є необережне поводження з вогнем при спалюванні сухої рослинності. |
| 01-03-2017 |
У Ковельському центрі зайнятості допомагають відкрити власну справу |
З метою мотивації безробітних до відкриття власної справи службою зайнятості створено систему заходів інформаційно-консультаційної та освітньої підготовки безробітних, які зацікавлені цим видом зайнятості. |
| 01-03-2017 |
У Ковелі лунав «Дитинства веселковий світ» |
Уже традиційно в лютому у Палаці учнівської молоді ім. Івана Франка проходив фестиваль дитячої творчості, в рамках якого відбувається огляд художньої самодіяльності та виставка робіт. |
| 28-02-2017 |
Ковельський професійний ліцей і ПТУ №5 об’єднують |
Нині у пріоритеті Міністерства освіти і науки України, профільних управлінь на місцях – реформа освітньої галузі, зокрема – розробка нових стандартів змісту професійно-технічної освіти, її відповідність до потреб ринку праці і переліку професій, які здобувають молоді люди. |
| 28-02-2017 |
Ковельська школа вільної боротьби підтвердила своє реноме |
У лютому вихованці відділення вільної боротьби ДЮСШ управління освіти взяли участь у трьох престижних змаганнях, - повідомляють на сайті Ковельської міської ради. |
| 28-02-2017 |
Маршрут швидкісного потяга «Львів – Чернівці» продовжили до Ковеля |
На чисельні звернення жителів Буковини, Галичини та Волині, для покращення залізничного сполучення західних регіонів України, прийнято рішення продовжити маршрут денного швидкісного «регіонального експресу» із сполученням Чернівці−Львів−Ковель. |
| 28-02-2017 |
У Ковелі триває виставка робіт «волинського Фаберже» Анатолія Бойка. Відео |
Його називають волинським Фаберже. А колекцію оздобленої металом яєчної шкаралупи, якою він володіє, занесено до Книги рекордів України. Народний умілець з Володимира-Волинського Анатолій Бойко вже чверть століття вивчає різноманітні напрямки. |
| 28-02-2017 |
У Ковелі за розбій судили "гастролера" |
Ковельська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення 25-річним уродженцем Дніпропетровська розбою, - повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області. |
| 27-02-2017 |
У ДТП біля Люблинця травмувались троє людей |
Учора, 26 лютого, на автодорозі поблизу селища Люблинець Ковельського району «Chevrolet Lacetti» зіткнувся з легковиком «Renault Megane». Внаслідок зіткнення троє людей отримали тілесні ушкодження. |
| 27-02-2017 |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
Ось уже зо два тижні ковельчани в соціальним мережах скаржаться на те, що як тільки-но починає смеркати, їхні вулиці опиняються в повній темряві – не працює вуличне освітлення.
У зв’язку із настанням весняно-польових робіт різко зростає ймовірність виникнення пожеж, причиною яких є необережне поводження з вогнем при спалюванні сухої рослинності.
З метою мотивації безробітних до відкриття власної справи службою зайнятості створено систему заходів інформаційно-консультаційної та освітньої підготовки безробітних, які зацікавлені цим видом зайнятості.
Уже традиційно в лютому у Палаці учнівської молоді ім. Івана Франка проходив фестиваль дитячої творчості, в рамках якого відбувається огляд художньої самодіяльності та виставка робіт.
Нині у пріоритеті Міністерства освіти і науки України, профільних управлінь на місцях – реформа освітньої галузі, зокрема – розробка нових стандартів змісту професійно-технічної освіти, її відповідність до потреб ринку праці і переліку професій, які здобувають молоді люди.
У лютому вихованці відділення вільної боротьби ДЮСШ управління освіти взяли участь у трьох престижних змаганнях, - повідомляють на сайті Ковельської міської ради.
На чисельні звернення жителів Буковини, Галичини та Волині, для покращення залізничного сполучення західних регіонів України, прийнято рішення продовжити маршрут денного швидкісного «регіонального експресу» із сполученням Чернівці−Львів−Ковель.
Його називають волинським Фаберже. А колекцію оздобленої металом яєчної шкаралупи, якою він володіє, занесено до Книги рекордів України. Народний умілець з Володимира-Волинського Анатолій Бойко вже чверть століття вивчає різноманітні напрямки.
Ковельська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення 25-річним уродженцем Дніпропетровська розбою, - повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.
Учора, 26 лютого, на автодорозі поблизу селища Люблинець Ковельського району «Chevrolet Lacetti» зіткнувся з легковиком «Renault Megane». Внаслідок зіткнення троє людей отримали тілесні ушкодження.




































