Більше половини сімей Ковельщини звернулося за призначенням субсидій |
Про здійснення додаткових заходів для забезпечення населення району житловими субсидіями йшлося, 19 вересня, на оперативній нараді у голови райдержадміністрації Віктора Козака, - повідомляють у Ковельській РДА. |
| 19-09-2016 |
ФЦ "Ковель-Волинь" розгромив "Турію" |
18 вересня відбувся 5-й тур чемпіонату Волині з футболу. Ковельчани на своєму полі приймали команду ФК «Турія» з Турійського району. З перших хвилин стало зрозуміло, що наші футболісти налаштовані тільки на перемогу. |
| 19-09-2016 |
До Ковеля приїхали найкращі боксерки України |
В місті Ковелі завершився чемпіонат України з боксу серед жінок - відбір на чемпіонат Європи, який відбудеться цього року в Болгарії, - повідомляє інформаційне агенство "Волинські новини". |
| 18-09-2016 |
На Ковельщині конфлікт у клубі переріс в жорстоку різанину |
У селі Довгоноси Ковельського району неповнолітній завдав більше десятка ножових поранень чоловіку, який вдарив його тенісною ракеткою, - повідомляє "ВолиньPost". |
| 18-09-2016 |
У Ковелі змагались шахісти |
Нещодавно в спортивній школі КЗ «КДЮСШ» ім. Є. Кондратовича відбулись шахові турніри серед дорослих та учнівської молоді. В змаганнях взяли участь понад шістдесят шахістів різного віку. |
| 17-09-2016 |
Ковельчани охочіше йдуть на контракт |
Після тижневої перерви відбулося засідання ради оборони області. Традиційно обговорювали питання, пов’язані з укомплектуванням Збройних Сил України військовослужбовцями контрактної форми. |
| 17-09-2016 |
Ковельчанин у складі української збірної з футболу виграв золото Паралімпіади у Ріо |
У складі української збірної з футболу ковельчанин Віталій Романчук виграв золото Паралімпіади у Ріо. Українські футболісти вибороли перемогу над командою з Ірану. Матч, який відбувся учора, 16 вересня, закінчився рахунком 2:1. |
| 17-09-2016 |
На ковельському ринку "промишляють" кишенькові злодії |
Учора, 15 вересня, до Ковельського відділу поліції із заявою про крадіжку звернулась 31-річна місцева жителька. Жінка повідомила, що в обідню пору на Привокзальному ринку міста з її сумочки викрали мобільний телефон «Samsung Galaxy». |
| 16-09-2016 |
Ковельчани - проти загальнобудинкових лічильників газу. Відео |
В інвестиційній програмі ПАТ “Волиньгаз” на 2016 рік держрегулятор затвердив 151 адресу в місті Ковелі, де необхідно буде встановити такі загальнобудинкові лічильники. |
| 16-09-2016 |
На Волині екс-керівнику держліспідприємства повідомлено про підозру |
Прокуратурою Волинської області в ході розслідування кримінального провадження про привласнення майна, шляхом зловживання службовим становищем, підроблення документів та одержання неправомірної вигоди. |
| 16-09-2016 |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
Про здійснення додаткових заходів для забезпечення населення району житловими субсидіями йшлося, 19 вересня, на оперативній нараді у голови райдержадміністрації Віктора Козака, - повідомляють у Ковельській РДА.
18 вересня відбувся 5-й тур чемпіонату Волині з футболу. Ковельчани на своєму полі приймали команду ФК «Турія» з Турійського району. З перших хвилин стало зрозуміло, що наші футболісти налаштовані тільки на перемогу.
В місті Ковелі завершився чемпіонат України з боксу серед жінок - відбір на чемпіонат Європи, який відбудеться цього року в Болгарії, - повідомляє інформаційне агенство "Волинські новини".
У селі Довгоноси Ковельського району неповнолітній завдав більше десятка ножових поранень чоловіку, який вдарив його тенісною ракеткою, - повідомляє "ВолиньPost".
Нещодавно в спортивній школі КЗ «КДЮСШ» ім. Є. Кондратовича відбулись шахові турніри серед дорослих та учнівської молоді. В змаганнях взяли участь понад шістдесят шахістів різного віку.
Після тижневої перерви відбулося засідання ради оборони області. Традиційно обговорювали питання, пов’язані з укомплектуванням Збройних Сил України військовослужбовцями контрактної форми.
У складі української збірної з футболу ковельчанин Віталій Романчук виграв золото Паралімпіади у Ріо. Українські футболісти вибороли перемогу над командою з Ірану. Матч, який відбувся учора, 16 вересня, закінчився рахунком 2:1.
Учора, 15 вересня, до Ковельського відділу поліції із заявою про крадіжку звернулась 31-річна місцева жителька. Жінка повідомила, що в обідню пору на Привокзальному ринку міста з її сумочки викрали мобільний телефон «Samsung Galaxy».
В інвестиційній програмі ПАТ “Волиньгаз” на 2016 рік держрегулятор затвердив 151 адресу в місті Ковелі, де необхідно буде встановити такі загальнобудинкові лічильники.
Прокуратурою Волинської області в ході розслідування кримінального провадження про привласнення майна, шляхом зловживання службовим становищем, підроблення документів та одержання неправомірної вигоди.







































