Ковельський журналіст судиться з редакцією

   У переддень Нового року Ковельський міськрайонний суд розпочав слухання справи за позовом власного кореспондента незалежної громадської політичної газети «Волинь-нова» у місті Ковелі Ярослава Гаврилюка (на фото ліворуч) до своєї ж редакції, - інформують "ВолиньPost".
   Як ідеться у позові, журналіст не згідний з доганою, яку він отримав від головного редактора Олександра Згоранця (на фото праворуч). Таке дисциплінарне стягнення Гаврилюк отримав за невиконання рекомендацій редакційної колегії. Редколегія рекомендувала Гаврилюку відкликати касаційну скаргу в одній із судових тяганин, зумовлених публікаціями «Волині нової». Той скарги не відкликав, що, на думку редколегії, «є порушенням виконавчої дисципліни та призвело до продовження судового процесу».
   Сам Гаврилюк з таким дисциплінарним стягненням не погодився, і назвав його протиправним. Окрім іншого, Гаврилюк заявив, що через догану його позбавляють преміальних та інших грошових винагород, що «боляче б’є по бюджету сім’ї».
   Відтак Гаврилюк попросив суд визнати протиправним та скасувати наказ головного редактора про оголошення догани.
   30 грудня на засідання під головуванням судді Сергія Панасюка прибули обидві сторони конфлікту. Представником позивача був член Ради Федерації професійних спілок Волинської області Сергій Товкач, представником відповідача – редактор відділу журналістських розслідувань газети «Волинь нова» Василь Нагорний.
   На правах присутнього у відкритому судовому засіданні за ходом розгляду справи спостерігав заступник головного редактора газети Василь Уліцький.
   Представник редакції Василь Нагорний подав головуючому заперечення головного редактора Олександра Згоранця на позовну заяву про те, що його наказ про дисциплінарне стягнення від 28 листопада уже скасований іншим наказом – від 3 грудня.
   У додатку до заперечення головний редактор визнав, що спірний наказ про догану «прийнятий з порушенням процедури накладення дисциплінарних стягнень, передбачених нормами трудового законодавства».
   Водночас, новим наказом редактор «Волині нової» зобов’язав журналіста Ярослава Гаврилюка надати письмові пояснення щодо «відкликання касаційної скарги протягом 3 днів з моменту ознайомлення з наказом».
   Представник Гавилюка намагався вручити представнику відповідача Василю Нагорному письмове прохання, у якому просив редакцію надати низку документів-доказів, які, на думку сторони позивача, безпосередньо стосуються справи.
   Оскільки представник відповідача заперечував таку процедуру, Ярослав Гаврилюк листом звернувся до редакції з аналогічними вимогами.
   Як повідомив Гаврилюк, до цього листа він додав свої пояснення, які вимагав від нього головний редактор «Волині-нової».
   Сторона Ярослава Гаврилюка у суді заявила клопотання про перерву в засіданні для вивчення вищезгаданих документів, поданих редакцією газети. Суддя Сергій Панасюк оголосив перерву до 11 години 20 січня 2014 року. 

31-12-2013
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ  Утеплення будинків Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Домашній майстер Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі

Погода

counter