На Ковельщині зросла кількість платників податків, які віддають перевагу електронним сервісам

    Вирішити завдання, які уряд сьогодні покладає на Міністерство доходів і зборів України неможливо без запровадження нових підходів у роботі працівників відомства. У Ковельській об'єднаній державній податковій інспекції ГУ Міндоходів в області за 11 місяців цього року близько 6 тисяч представників місцевого бізнесу надіслали свою звітність в електронному вигляді. В інспекції переконані: кількість суб'єктів господарювання, які у своїх взаєминах з податковою користуватимуться новітніми IT-технологіями і надалі зростатиме, - інформує "Телевізійний центр Ковель".
  Простота і зручність процедур реєстрації, звітування та сплати податків. Запровадження зручних електронних сервісів та новітніх технологій. Все це завдання, визначені Стратегічним планом розвитку Міністерства доходів і зборів України на період до 2018 року. Головна мета таких ініціатив та інновацій — розвиток партнерства податкової служби та бізнесу.
  “Ми намагаємось спростити всі процедури зі складання та подання звітності. І тому запропонували бізнесу і громадянам лише ті сервіси, які для нас і для них справді є корисними з точки зору економії часу і ресурсів. Сьогодні за допомогою веб-сайту Міністерства доходів і зборів платник може отримати не лише інформацію про своїх бізнес-партнерів, а й дізнатися реквізити практично всіх рахунків для сплати податків і зборів, отримати довідку про заборгованість до бюджету”, - говорить начальник Ковельської ОДПІ Сергій Кондратюк.
  За одинадцять місяців цього року 5764 представники місцевого бізнесу надіслали свою звітність до Ковельської ОДПІ в електронному вигляді. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількість тих, хто відзвітувався перед податковою про виконання своїх податкових зобов’язань за допомогою сучасних IT-технологій збільшилась на 172 суб’єкти господарювання.
  “Ми постійно переконуємо громадян та представників бізнесу, що електронна звітність — це найбільш зручний та комфортний спосіб спілкування з податковою. Сьогодні на Ковельщині понад 950 громадян та бізнесменів отримали ключі електронного цифрового підпису. Запропонувавши цю безоплатну послугу, ми отримали позитивну відповідь від бізнесу: кількість бажаючих подавати звітність в дистанційному режимі стабільно зростає”, - розповідає старший державний інспектор Ковельської ОДПІ Лариса Артемук.
  Нові підходи не лише спрощують виконання податкових зобов’язань та заощаджують час представникам бізнесу, а й забезпечують безконтактну форму спілкування з фахівцями податкової інспекції. У центрі обслуговування платників податків, який у Ковельській ОДПІ відкрили в червні цього року, і надалі активно впроваджуватимуть на практиці новітні інформаційні технології.
  “З 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією тримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов'язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, буде скорочено з 20- ти до 5-ти днів”, - інформує головний державний інспектор Ковельської ОДПІ Людмила Мудрак.
  За даними Ковельської ОДПІ в нинішньому році платникам ПДВ вже відшкодовано податку на суму 16,3 мільйона гривень.

31-12-2013
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ  Утеплення будинків Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Домашній майстер Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі

Погода

counter