«ТЦК»   

На Волині затримали двох білорусів з 1,5 тоннами телятини

   Завдяки спільним діям українських та білоруських прикордонників учора вдень поблизу кордону було затримано партію  контрабандного м`яса, - повідомили у прес-службі прикордонників.
   Правопорушників, які рухалися на двох автомобілях у бік кордону, виявили між українським селом Пулимець та білоруським Томашовка. Прикордонний наряд відділу «Піща» Луцького загону наздогнав автомобілі марки «Фольксваген», за кермом яких було двоє громадян Білорусі, біля кордону. Виявилося, що чоловіки запакували в іномарки 35 телячих туш загальною вагою 1,5 тонни. Крім того, неподалік правоохоронці виявили  місце можливого порушення кордону, де був засипаний грунтом рів, а гіллям приховані сліди від автівок.
   Затриманих громадян доставлено у відділ для складання документів адмінпровадження та уточнення деталей правопорушення. Розгляд справ по даному факту заплановано в Шацькому районному суді на сьогодні.

24-12-2013
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ HORAY. Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Побутова AV техніка Перетяжка мебелі Ковель ФАРБУВАННЯ ДАХУ Магазин «Риба» Штори Bitrud - Робота за кордоном Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Вироби з бляхи VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор
counter