На Волині перекрито 5 каналів доставки наркотиків на "зону"

   В результаті вжитих оперативними підрозділами органів та установ виконання покарань УДПтС України у Волинській області заходів, спрямованих на перекриття каналів доставки наркотичних засобів до зони, що охороняється, попередження вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, протягом останнього місяця перекрито 5 каналів доставки наркотичних засобів до зони, що охороняється Маневицької виправної колонії (№ 42), - повідомляють у прес-службі ДПтС України у Волинській області.
   30 серпня у посилці, яка надійшла від громадянина К. з м. Нововолинськ Волинської області на адресу засудженого К. Маневицької виправної колонії (№ 42), співробітники установи виявили згорток з невідомою речовиною, який був прихований в тюбику зубної пасти. Згідно з висновком фізико-хімічної експертизи вилучена речовина містить в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого обмежений – бупренорфін, вага якого становить 0,0064 грама.
   7 вересня працівниками Маневицької виправної колонії (№ 42) під час огляду громадянки Ч., яка прибула на тривале побачення до засудженого К. було виявлено та вилучено згорток з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору. Згідно з висновком фізико-хімічної експертизи речовина, вилучена у громадянки Ч., являє собою особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, – канабіс, вагою 2,15 грама.
   13 вересня під час догляду вмісту посилки, яка надійшла від громадянина С. з Івано-Франківська на адресу засудженого співробітниками установи в пластівцях «Мюслі» було виявлено 4 половини пігулок невідомого походження. Згідно висновку експертизи пігулки містять в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого обмежено – бупренорфін, вага якого становить 0,0141 грама.
   17 вересня близько 9 год. 20 хв. під час догляду осіб, які входять до зони, що охороняється Маневицької виправної колонії (№ 42) співробітники оперативного відділу в громадянина Ф., виявили пакунок з невідомим вмістом, прихований в шкарпетці лівої ноги. У пакунку працівники Маневицького РВ УМВС України у Волинській області виявили 20 гривень (2 купюри номіналом 10 гривень), чотири голки до шприців та три з половиною пігулки невідомого походження білого кольору із написом «В 8». Згідно висновку експерта пігулки містять в собі наркотичну речовину, обіг якої обмежено – бупренорфін, вагою 0,0274 грама.
   24 вересня о 14 годині 45 хвилин під час догляду вмісту передачі, яка надійшла від громадянина Ф., на ім’я засудженого Б., який відбуває покарання в Маневицькій виправній колонії (№ 42) співробітниками установи було виявлено в куразі пакунки, обмотані клейкою стрічкою. Згідно висновку експерта вилучена речовина являє собою особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – опій ацетильований, вага якого (у перерахунку на суху речовину) складає 0,3403 грама.
   По фактах вилучення заборонених предметів було інформовано працівників Маневицького РВ УМВС України у Волинській області, прокуратуру Маневицького району Волинської області. Проводиться досудове розслідування.
   Відомості про вищезазначені події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Особи, які намагалися доставити наркотичні засоби до зони, що охороняється Маневицької ВК (№42), будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

08-10-2013
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter