День туризму у коледжі

   Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету – навчальний заклад, який вирізняється з поміж інших неординарним підходом як до навчання, так і до студентського дозвілля. Єдність коледжівської родини простежується у кожному заході, у вирішенні нагальних питань, у підготовці та проведенні різного роду свят. Адже тільки той, хто вміє добре працювати, вміє гарно та з користю відпочивати. Тому до Всесвітнього дня туризму коледж готується ґрунтовно.

День туризму у коледжі
 
  Нове спорядження, придбане міською громадською організацією «Атлет», цікаві елементи естафети, традиційне складання намету, конкурс на кращу козацьку страву зробили свою справу. Юнацький запал, неперевершене бажання перемогти, спонукало студентство бути активними, швидкими, точними та влучними. Схилившись над казанами, студенти чаклували над козацькою смакотою.

  А підігрівали інтерес до конкурсів грошові винагороди від нашого однодумця та партнера Ковельської міської  молодіжної громадської організації «Молоді регіони». Представник цієї організації, Василь Горішний, звертаючись до студентів коледжу, побажав бути сильними, витривалими та піклуватися про своє здоров’я шляхом занять спортом та цікавого, змістовного дозвілля, а також передав привітання від голови молодіжної громадської організації Юрія Кондратовича та його обіцянку і надалі підтримувати подібні заходи для студентів коледжу.17 команд змагалися за перше місце, долі секунди вирішували переможців. Найприємніше те, що перше місце здобула команда дівчат із 368 «Д» групи спеціальності «Бухгалтерський облік». Сміливі юнки розвіяли міф про те, що дівчати слабші за хлопців. Друге місце отримала команда студентів першого курсу (група 179 «Д» спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів»). А третє місце здобула команда, яка у жодних змаганням не залишається без перемоги, фаворити, студенти-випускники 457 «Д» групи спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

День туризму у коледжі

Цікавим та приємним залишається той факт, що жодної байдужої людини на святі туризму не знайшлося. Навіть члени журі (адміністрація коледжу), досхочу скуштувавши козацьких страв, намагалися пройти не таку вже й просту естафету.

Загальне враження від дня проведеного на лоні природи, у колі друзів та однодумців – це щастя, радість та неймовірна насолода.

Дружна коледжівська родина повернулася у коледж стомленою, але задоволеною.

Бо у коледжі вчитися модно, престижно та надзвичайно цікаво!!! Далі буде…


Олена Шульган,
заступник директора з виховної роботи

07-10-2013
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter