У Ковелі відзначили міжнародний День музики

   Ковель разом з усім світом вчора відзначив Міжнародний день музики. Саме цим святом розпочалися концертні заходи школи мистецтв у новому навчальному році, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.
   Серед запрошених – батьки, друзі вихованців закладу. Тому хвилювання юних музикантів було зрозумілим. Адже це був своєрідний іспит перед своїми рідними та педагогами.
   Ціла палітра звуків та мелодій від класичної до народної та сучасної музики охопила слухачів. Учні школи демонстрували свої навички гри на різноманітних музичних інструментах. На концерті звучали скрипка, гітара, бандура, фортепіано, акордеон, баян, труба, кларнет, тромбон. Глядачі мали змогу почути і надзвичайно рідкісний – гобой. До речі, на сьогодні лише один учень школи навчається гри на цьому інструменті.
   Розкрити образ, який відтворив у своїй музиці композитор, донести її зміст до слухача, показати на найкращому рівні свою майстерність, виконати твір так, щоб слухач отримав насолоду від музики — все це юні музиканти робили на високому творчому піднесенні. Винагорода – теплий прийом публіки, щедрі аплодисменти юним даруванням.
   У Міжнародний день музики відбулась посвята в першокласники. 80 новачків стали учнями школи. Цьогоріч досить багато дітей виявили бажання навчатись музичній грамоті. Тож довелося пройти конкурсний відбір. На популярні інструменти, зокрема скрипку, фортепіано, гітару претендувало від трьох до п’яти осіб. Тож до навчального закладу прийшли обдаровані учні, які можливо уже через рік порадують нас своїми досягненнями.
   Директор школи Людмила Кобченко привітала усіх з Днем музики, подякувала батькам за те, що вони віддали своє найдорожче – дітей саме до їх закладу. Людмила Іванівна запевнила, що викладачі докладуть максимум зусиль аби хлопчики й дівчатка ще більше полюбили музику та професійно навчились грати на інструментах.
   На завершення – фото на згадку першокласників та всіх учасників концерту.


02-10-2013
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ  Утеплення будинків Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Домашній майстер Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі

Погода

counter