На залізничній станції Волині підліток отримав 50% опіків шкіри

   0 19.30 годині черговим по станції Рожище Волинської області було виявлено неповнолітнього 12-річного хлопчика ураженого електричним струмом, - інформують у підрозділі по зв’язках з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.
   П’ятеро друзів свій вільний час вирішили провести за розвагами на залізниці. Один з хлопчаків запропонував вилізти на вагони та подивитись на вид зверху. Усі відмовились, оскільки знали, що це небезпечно, проте хлопчина вважав, що нічого страшного з ним не трапиться, однак отримав шкоду здоров’ю та опинився в лікарні.
   На залізничній колії на відстої стояли пусті вагони-хопери - зерновози, от хлопчина і заліз на верх. Вилізши на зерновоз хлопчик отримав ураження струмом контактної мережі. Сила струму утвореної електричної дуги становить небезпеку для життя. Від удару струмом хлопчака відкинуло в сторону між з’єднання вагонів, в результаті падіння було травмовано ще й ногу, - розповів начальник Волинського лінійного відділу майор міліції Сергій Назарук.
    Каретою швидкої допомоги хлопчика було доставлено до Рожищенської центральної районної лікарні. Після госпіталізації потерпілого направлено в опіковий відділ Луцької міської клінічної лікарні. За висновками лікарів у хлопчика 50% опіків шкіри.
   Працівниками кримінальної міліції у справах дітей проводиться відповідна робота з профілактики дитячого травматизму на залізниці. Однак діти не зважають на застереження правоохоронців. Наведені належні приклади, які розповідають та показують відео сюжети у школах на профілактичних бесідах діти не беруть до уваги та порушують правила безпеки при знаходженні на об'єктах залізничного транспорту. Правоохоронці намагаються донести до дітей про небезпеку знаходження на залізничних об'єктах при недотриманні правил на об’єктах залізниці та наголошують щоб батьки також застерігали своїх дітей від необдуманих вчинків.


02-10-2013
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ  Утеплення будинків Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Домашній майстер Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі

Погода

counter