В Ковелі говорять про енергозберігаючі технології |
У холі будинку Ковельської міської ради відкрито мобільну виставку «Енергозберігаючі технології / Пасивний дім», організовану Німецьким товариством технічного співробітництва (GTZ) під егідою Федерального Міністерства Німеччини по захисту навколишнього середовища (BMU) за сприяння ініціативи «Проект пасивний дім» та Ковельської міської ради. |
07.06.2010 |
| Повернутися назад |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|





































