Карета швидкої для розваг |
Двоє хлопців із селища Голоби задля розваги угнали з гаражу місцевої лікарні каретку «швидкої допомоги» - попередньо хулігани невдало намагалися викрасти «Ниву». Про це інформує прес-служба обласного управління МВС . До Ковельського міськвідділу міліції надійшло відношення Голобської центральної районної лікарні про те, що в ніч на 10 травня з їхнього гаражу зник службовий автомобіль УАЗ. Як з’ясували слідчі, крадіжку скоїли 17-річний та 20-річний мешканці Голобів. Злодії зламали замок вхідних дверей і забралися до гаражу. На викраденому автомобілі поїхали до села Свидники. Однак по дорозі не впоралися з керуванням і з’їхали в кювет. Коли не змогли витягнути авто, то залишили машину та втекли. Міліціонери вирахували та затримали обох крадіїв у селищі Голоби. За даним фактом порушено кримінальну справу. Під час допиту підозрювані зізналися, що перед викраденням УАЗу вони тієї ж ночі намагались скоїти угон «Ниви».
|
07.06.2010 |
| Повернутися назад |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|





































