Як допомогти дитині не боятися сирени й гучного гуркоту" /> Як допомогти дитині не боятися сирени й гучного гуркоту" />

Встановлено 5 військовослужбовців рф, які в перші дні повномасштабного вторгнення розстрілювали мирних мешканців

 Національна поліція України встановила 5 військовослужбовців рф, які в перші дні повномасштабного вторгнення розстрілювали мирних мешканців у Гостомелі.
28-09-2022

Репатриация украинских моряков во время войны.

 В следствие российского вторжения в Украину и последующих ограничений на перемещение людей, очень актуальным и насущным вопросом стал вопрос репатриации украинских моряков, работающих на судах международного плавания.
27-09-2022

Національний мультипредметний тест 2022: як підготуватися до здачі та розрахувати бали

 Цього року замість звичного ЗНО випускники складали національний мультипредметний тест. Розглянемо детально його особливості, а також пояснимо чим відрізняються ці два види екзаменів.
02-09-2022

Виды ершиков для кальяна

  Для того, чтобы подобрать оптимальный вариант изделия надо разобраться какие ершики представлены на рынке и как их правильно использовать.
11-08-2022

Эффективное лечение наркомании в Одессе

  Наркомания затрагивает многих людей в мире и часто связана с неблагополучными личными судьбами. Это касается членов семьи, а также друзей или коллег. Подобные расстройства являются серьезными хроническими заболеваниями
11-08-2022

Тактичні штани: для службових завдань, активного відпочинку та зручності в міських умовах

   Безпосереднє призначення тактичних брюк – носіння як елемента екіпіровки військовослужбовцями, працівниками поліції, охоронцями й т.д. Такий армійський тактичний одяг забезпечує максимальну свободу рухів і зручність під час виконання службових обов’язків
10-08-2022

Типові ситуації, коли потрібна юридична консультація

 Юридична консультація дозволяє вирішувати багато питань швидко, не порушуючи закону. Тому якщо людина не може самостійно розібратися з ситуацією, то краще відразу звернутися до фахівця.
 
02-08-2022

В чем хорош для гостей приватный дом престарелых «Sunny Park» Одесса?

  Когда становится понятно, что необходимо подобрать достойное заведение для оказания адекватной патронажной помощи отцу или матери, бабушке или дедушке, брату или сестре, дяде или тете, то приходится тщательно взвешивать все «за» и «против».
20-07-2022

Як зробити навчання школярів у п’ятому класі цікавим та ефективним?

 Перше, що потрібно кожному школяру для покращення успішности — це позитивний настрій. Уяви, як ти отримуєш високу оцінку, як тебе хвалить вчитель та як будуть здивовані друзі твоїми знаннями.
19-07-2022

Як допомогти дитині не боятися сирени й гучного гуркоту

 Боятися того, що насправді лякає, – нормально. При цьому діти орієнтуються на нашу реакцію і на те, як ми їм пояснюємо те, що відбувається, які дії пропонуємо. Тому маємо знати, як діяти у подібних ситуаціях.
18-07-2022

  [1]  2   ...  67 

Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ Служба за контрактом
Погода

counter