Типові проблеми при оформленні кредиту на карту в МФО

При необхідності додаткового фінансування своїх поточних, повсякденних потреб, оформити кредит на карту в мікрофінансової організації доволі просто. Це можна зробити дистанційно, не виходячи з дому. Підібрати варіант зі зручним порівнянням умов кредитування можна на на порталі КредитФАК по посиланню - https://creditfaq.com.ua. Однак, незважаючи на це, в такому способі кредитування існують свої "підводні камені". Зокрема, у позичальників можуть виникнути ряд труднощів, на яких зупинимось детальніше.

Кредити на картку в МФО – з якими проблемами може стикнутись позичальник

5 поширених проблем при оформленні договору з мікрокредитною компанією

1. Помилки в заповненні заявки. Клієнт може через необізнаність неправильно заповнити заявку. Однак бувають і випадки, коли людина спеціально спотворює інформацію про себе. У цьому немає нічого страшного, просто компанія відмовить в оформленні кредиту. Тоді клієнту потрібно буде заново заповнювати заявку.

2. Необхідність надання сканованих копій документів. Не всі МФО пред'являють таку вимогу до клієнтів, проте деякі організації все ж просять у позичальників відскановані документи. Багато позичальників незадоволені такою вимогою, так як хочуть якомога швидше оформити кредит. Однак кредитодавцям потрібне проведення даної операції для ідентифікації позичальника. Крім того, це дозволяє не допустити факт шахрайства.

3. Фіксація контактів родичів. Багато МФО вимагають у позичальника надати контактні дані близьких і родичів. Коли у позичальника з'являється прострочення виконання зобов'язань по договору, організація має право відразу ж дзвонити його родичам за вказаними телефонними номерами. Дана обставина доставляє дискомфорт не тільки позичальникові, але і тим, з ким починає зв'язуватися мікрофінансова організація.

4. Високі відсотки. За швидкість оформлення і видачі кредитних коштів необхідно платити. Так, позичальникові будуть нараховуватися відсотки щодня. За один місяць комісія може досягти 60% і більше. Однак грошові кошти клієнт може використовувати в будь-яких цілях. У свою чергу, кредитна організація захищає свої інтереси на випадок прострочення виконання зобов'язань позичальником, шляхом подальшого збільшення процентної ставки. Винятком є тільки оформлення позики до заробітної плати. В такому випадку переплата буде незначною.

5. Приховані комісії. На вартість мікропозик, оформлених в МФО, впливають страховки, додаткові платежі і приховані комісії. Не всі клієнти повністю ознайомлюються з умовами договору, так як хочуть швидко отримати грошові кошти. Через це клієнти несподівано дізнаються про те, що необхідно здійснювати додаткові плати і не завжди мають для цього потрібну суму.
 


16-10-2021
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Бензинові генератори Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter