top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Під Ковелем пройшов етап кубка України з мотокросу

Ковельську трасу називають однією з найскладніших в Україні. Та для вихованця місцевої школи мотокросу Юрія Наумчика секретів тут немає. Знання місцевості, досвід та спортивна майстерність — складові успіху Юрія серед гонщиків на мотоциклах з об'ємом двигуна 500 кубічних сантиметрів та рідинним охолодженням, - повідомляє "Телевізійний Центр Ковель".
 
“Люблю виступати на своїй домашній трасі: багато знайомих, друзів приходить. Завжди дуже добре готуюсь до таких змагань”, - каже переможець зонального етапу Кубка України з мотокросу Юрій Наумчик.
 
Перемогу в такому ж класі мотоциклів, але з повітряним охолодженням двигуна, святкував ще один вихованець ковельської школи мотокросу — Володимир Яцюк. На змаганнях він представляв команду “Екстрім” з Хуста. А от 14-річний Владислав Красников з Ужгорода стартував на ковельській трасі вперше. Однак, це не завадило хлопцеві перемогти серед гонщиків на мотоциклах з робочим об'ємом двигуна 85 кубічних сантиметрів.
 
“Траса цікава, складна, тому що тут пісок. Дуже багато трамплінів. Саме завдяки вдалим стрибкам я і переміг сьогодні. Я б хотів, звісно, продовжити перемагати і вийти на європейський рівень майстерності...”, - говорить переможець зонального етапу Кубка України з мотокросу Владислав Красников.
 
Варто відзначити масовість змагань саме в сегменті легкомоторних мотоциклів. Серед переможців зонального етапу Кубка України значаться також Денис Качур з Косіва, Назар Парницький з Радивилова та Євген Петраков з міста Городок Львівської області.
 
“Організатори чудово підготували мотоциклетну трасу. А відзначити можна якраз і молодих гонщиків — це і Владисла Красников, і Назар Парницький. Хлопці демонструють добру майстерність Головне — що такої кількості учасників саме в класах 65 та 85 кубічних сантиметрів не було. А більш досвідчені лише підкреслили свій клас — це і Наумчик, і Мартиненко, Крук. Ви бачите, і вболівальників сьогодні вистачає. В Ковелі завжди вболівають за цей мужній вид спорту...”, - каже суддя-інформатор змагань В'ячеслав Крижанівський.
 
Загалом учасниками змагань були понад 50 мотокросменів, які представляли команди та міста Західної України. 

-
-

07-07-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top