top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

У Ковелі триває виставка народної майстрині Людмили Козачук

    В одному із виставкових залів Ковельського культурно-просвітницького центру  народна майстриня зі Старовижівщіни Людмила Козачук представила широкому загалу свій різноплановий чималий творчий доробок. А показати їй є що, адже вчитель російської мови та літератури, зарубіжної літератури Смідинської школи - багатогранна талановита особистість. Бог Людмилу Трифонівну нагородив мистецтвом малювання, поетичним словом, у своїх віршах вона прославляє рідний серцю волинський край. Однак все це – лише невеличке доповнення до її головного заняття: з самого дитинства жінка робить ляльки-мотанки.
    Нещодавно Людмила Козачук почала створювати сюжетні картини, де головну скрипку грають її ляльки з тканини. Одна із таких масштабних робіт – «Сімейка Омелька!» налічує в собі більше двох десятків ляльок-персонажів.
    Авторка виставки добре розуміється на лікарських рослинах і знає, які саме 33 травинки необхідно покласти в ляльку-цілительку, щоб вона оберігала людину від тих чи інших хвороб. Всі ці навички Людмила запозичила в своїх мудрих предків, які їй у спадок залишили добротні старожитні речі. Одну із таких цінних речей - столітню скриню бабусі Варвари Максимівни - народна майстриня привезла до Ковеля. Ляльки-цілительки вона від щирого серця дарує своїм землякам, радо показує на виставках та конкурсах.  
    Родина Людмили Трифонівни - творча. Її чоловік Володимир Васильович разом із молодшою донькою Марійкою утворили дует «Сонячний дощ» і виконують під гітару пісні на вірші волинських поетів, а також народної майстрині Людмили Козачук.
    До речі, на виставці ще представлені роботи старшої доньки Людмили та Володимира Козачуків Лесі. Вона – майстриня-вишивальниця, творить свої картини з 16-річного віку і вже має чималий власний доробок.
    Привітати талановиту волинянку зі Смідина з відкриттям персональну  виставки прийшли представники влади міста, друзі майстрині, шанувальники стародавнього мистецтва.
    А решту охочих поглянути на ляльки-мотанки-цілительки, вироби з соломки, сухоцвіту народної майстрині Людмили Козачук та вишиті картини її старшої дочки Лесі чекають в культурно-просвітницькому центрі міста Ковель.
-
-

17-10-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top