top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

Спортивна акробатика в Ковелі отримала нове дихання

   В одному з найвіддаленіших промислових мікрорайонів Ковеля – Ватутіна, де за радянських часів та років Незалежності України так і не було збудовано жодного закладу освіти, спорту, дитячого майданчика, і де проживають тисячі ковельчан, майстер спорту з вільної боротьби Олена Гаврилейко наважилася відкрити спортивний клуб «Надія». Він діє за адресою: Ватутіна, 59, а. Тут вона веде секцію зі спортивної акробатики, продовжує справу свого батька майстра спорту Радянського Союзу Аркадія Гурденовича Симоняня, який чверть століття загартовував спортивний дух у дітей Волині, і який вже рік, як відійшов у Вічність.
    Багатодітна матуся Ольга Пшонік дуже задоволена появою спортклубу саме тут, адже проживає неподалік. Тепер її восьмирічному синові Станіславу, який з маленьких літ займався акробатикою у тренера Аркадія Симоняна, не доведеться долати кілометри доріг.
    У парі із Станіславом займається 13-річний Євгеній. Вони разом вже оволоділи кількома складними акробатичними вправами і сміливо на змаганнях різного рівня їх демонструють. Під час відкриття клубу саме показовий виступ цих двох обдарованих хлопчиків став головним акордом свята. А ще – цього значимого для Олени Аркадіївни дня було нею проведено чимало цікавих спортивно-розважальних конкурсів для всіх прибулих на урочисту частину відкриття клубу.  
    Багатодітна матуся Оксана Троцюк із гордістю хвалиться спортивними успіхами свого  сина - Євгена. Вона розповіла, що торік він на одному з відповідальних турнірів із акробатики виборов путівку до Міжнародного дитячого табору «Артек». І там, у літку, відпочив, як то кажуть, на славу.
    Як нам згодом зізналася тренер Олена Гаврилейко, її батько марив ідеєю відкрити в Ковелі спортивний клуб і навіть підібрав йому назву - «Надія». Олена впроваджує в життя задуми відомого тренера, який протягом свого короткого життя, зумів, подекуди не маючи навіть підручних засобів для занять акробатикою, виховати чимало титулованих спортсменів. Останнім часом він викладав секцію акробатики в спортивному залі Ковельського Народного дому «Просвіта». Мав багато маленьких, талановитих учнів. Однак охочих навчатися в Аркадія Симоняна було ще більше, адже він умів знайти підхід до кожного свого вихованця.
    Власним коштом та за підтримки рідних, близьких, колег Олена Гаврилейко започаткувала добру справу. Наразі її заняття вже відвідує більше 10 дітей. Проте вона ще мріє виховувати й спортсменів із вільної боротьби, де особисто здобула чимало вагомих результатів.


-

18-09-2013
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top