У Ковелі розформовують службу статистики

 З першого січня наступного року у Ковелі перестане діяти підрозділ Головного управління статистики. На офіційному сайті Державної служби статистики України Головного управління статистики у Волинській області розміщена інформація для респондентів, у якій йдеться, що «у зв’язку з оптимізацією органів державної статистики, з 01 січня 2020 року усі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності необхідно подавати в електронному вигляді або в Головне управління статистики у Волинській області». 
 Певно, його фахівці до Дня працівників статистики в Україні, яке відзначають 5 грудня, і Всесвітнього дня статистики, яке вже відзначили 20 жовтня, найменше чекали від свого керівництва на такий «подарунок».
 Головне управління статистики у Волинській області на початку цього місяця надіслало звернення до виконавчої влади міста, де висловило бажання безоплатно передати з державної власності у власність територіальної громади Ковеля приміщення площею 367,5 кв.м, що знаходиться по вулиці Драгоманова, 22, (третій поверх триповерхового адміністративного будинку). Там ще до кінця року працюватиме статистика. 
 На чергову 58 сесію Ковельської міської ради, яка відбудеться 28 листопада,  відповідно підготовлено проєкт рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття майна».    
 Учора постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології і благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, торговельного і побутового обслуговування населення позитивно розглянула дане питання. Також ця  депутатська комісія сказала своє «так» ще одному проєкту рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття майна». Тут уже Ковельська РДА передає зі свого балансу у власність територіальної громади Ковеля приміщення площею 732,4 кв.м, що знаходиться у тому ж таки адмінбудинку по вулиці Драгоманова, 22. Там знаходився ЦНАП району, який об'єднують з міським.
 Згідно з двома документами, якщо міська сесія їх затвердить, опікуватиметься переданими приміщеннями РЖКП №2. 
 

21-11-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Виготовлення пам'тників Ковані Продаж профнастилу, металочерепиці Автозапчастини для іномарок з Польщі Адвокат ПРОФЕСІЙНА ЗАТОЧКА ІНСТРУМЕНТУ Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера  ремонт двигунів та ходової Bobcat 331  та  Doosan 450 Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Послуги самохідного бетонозмішувача

counter