top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковельському МТМО оновили відділення гемодіалізу


  Головний лікар Олег Самчук наголосив, що це уже третій реконструйований об’єкт  у нинішньому році. Зокрема, уже зроблено приймальне відділення у пологовому будинку та шкірно-венерологічне і амбулаторію сімейної медицини №2, що знаходяться в Ковелі на вулиці Грушевського, 52. Про це пише сайт Ковельської міської ради.

  Оглянути чергові зміни у лікарні завітав  міський голова Олег Кіндер.  Він відзначив хорошу якість ремонтних робіт, продуманий дизайн  усіх приміщень. «Процедури гемодіалізу є досить довготривалими  і важливо, щоб людям тут було затишно і комфортно», - наголосив Олег Олексійович.
  Головний лікар  розповів, що відділення розширили і відтепер воно може обслуговувати  на 40% пацієнтів більше. Ремонтні роботи здійснено за кошти міського бюджету, а також за рахунок власних надходжень МТМО.
  Спілкуючись з колективом, Олег Кіндер вкотре зазначив, що  відкриття оновлених відділень, введення в дію нового сучасного медичного обладнання – це найкращий аргумент турботи місцевої влади про розвиток галузі.
  Як запевнив очільник міста, колектив може розраховувати на допомогу і в подальшому.
  За словами Олега Самчука, планів у ковельських медиків досить багато:  ремонтні роботи в інших відділеннях та  закупівля новітнього медичного обладнання.

  Уже найближчим часом буде встановлено ангіограф (прилад для спеціального рентгенологічного дослідження кровоносних судин різних органів шляхом введення в артеріальну чи венозну систему речовин, які дають різку тінь в рентгенівських знімках).
  Також міським головою та головним лікарем ведуться перемовини зі словацькими партнерами щодо придбання «півторатеслового» магнітно-резонансного томографа.
  На  переконання Олега Самчука,  реалізація подібних дороговартісних проектів є  можливою завдяки тісній співпраці з владою. Тож він подякував міському голові, депутатському корпусу та виконавчому комітету за  підтримку.

  До слова, за останні роки у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні введено в дію кисневу станцію, реконструйовано хірургічне, отоларингологічне, приймальне, інфекційне, кардіологічне відділення, біохімічну лабораторію...-
-

23-04-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top