top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельські підприємці знову виступили проти підняття орендної плати на ринках

   Сьогодні, з ініціативи місцевої влади,  під головуванням першого заступника міського голови Михайла Гетьмана відбулась  нарада за участю першого заступника голови правління Волинської облспоживспілки Володимира Горгута, підприємців госпрозрахункового ринку з приводу підняття орендної плати, - повідомили на сайті Ковельської міської ради. 
Варто нагадати, що з 1 січня 2018 року вона збільшилася майже на 50%. Деякі власники торгових місць вважають прийняття такого рішення безпідставним.
 
Раніше вони сплачували по 48 гривень за 1 м. кв. Тепер – 70. За рік, враховуючи площу кожного торгового павільйону, виходить значна сума. 
Він пояснив, що таке рішення пов’язане з нестабільною ситуацією в державі. Не останню роль зіграло й підвищення заробітної плати та індексу інфляції. До калькуляції формування тарифу входить плата за комунальні послуги. 
 
В свою чергу заступник голови громадської організації «Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Підприємці Ковеля» Людмила Васковець просила надати розрахунки нового тарифу, аби вони зрозуміли структуру платежу
Наполягав на цьому й депутат міської ради Ігор Пініс, який очолює тимчасову контрольну комісію міської ради з вивчення проблемних питань підприємців Ковельських ринків.
 
Чимало претензій присутні висловили директору ринку Анатолію Сороці. Вони обурювалися з приводу неналежних умов праці та благоустрою. 
 
Володимир Горгут запропонував орендарям піти на компроміс. Він полягає у тому, що у випадку, якщо індекс інфляції у 2018 році становитиме не більше 10%, то орендну плату у наступному році не підвищуватимуть. Проте підприємці не погодились з цим.
 
Вислухавши зауваження з приводу покращення благоустрою, він зазначив, що  цьогоріч передбачені кошти на такі потреби. Отож,  проблему поступово будуть вирішувати.
 
Нарада тривала понад дві години. Проте, після тривалих, досить емоційних  дискусій, дійти згоди сторонам так і не вдалося.


---


05-02-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top