top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Виконком надав квартиру голові Ковельського міськрайонного суду

  Щоправда, ця двохкімнатна квартира загальною площею понад 44 «квадрати» значиться, як службова. 
  Сьогодні, 11 жовтня, на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради був поданий проект рішення «Про видачу ордера на службову квартиру». Як тільки члени виконкому підійшли до його розгляду, головуючий Олег Кіндер поспішив відразу ж поставити документ на голосування. Втім, член виконкому Валерій Черняков встиг призупинити цей  «процес». Він був невдоволений тим, що службова квартира надається у користування нікому іншому, як представнику Феміди. 
  «Мені здається, що судді у нас не самий незахищений прошарок населення. Давайте скажемо так, зарплата судді, напевно, дуже велика. Іще пару років і він зможе отримати квартиру», - зауважив Валерій Черняков. 
  Його голосно оплесками і вигуками «Дякуємо за позицію!» підтримали присутні в залі депутати міської ради, громадські активісти, члени громадської ради. Тоді головуючий звернувся до начальника відділу, розподілу та приватизації житла міськвиконкому Ніни Іваненко, щоб чиновниця надала інформацію щодо цього проекту рішення. 

  «Надійшло клопотання Ковельського міськрайонного суду щодо забезпечення житлом. Згідно Закону України «Про судоустрій та суддів» передбачено стаття 138, що судді призначенні на посаду забезпечуються службовим житлом, які потребують поліпшення житлових умов за місцем знаходження суду органами місцевого самоврядування. Вони неодноразово зверталися щодо забезпечення житлом. Даний голова суду працює в суді з 2008 року, з 2010 року перебуває на квартирному обліку як потребуючий поліпшення житлових умов», - повідомила Ніни Іваненко.  
  «Шановні члени виконкому. Якщо ми прийшли служити людям, давайте чесно: дійсно заслуговує на повагу ваша позиція. Шановні, я дуже прошу, в нас дуже багато є незахищених верств населення. Даємо прокурорам, суддям, що то таке. Я взиваю все таки до вашої совісті. Дякую», - звернулася до членів виконкому депутатка міської ради від фракції «УКРОП» Галина Стасюк.
  Втім, більшість членів виконкому були непохитні в своїх думках і підтримали «квартирний» проект рішення. Лише двоє із 9 присутніх не голосували «за». Отож голова Ковельського міськрайонного суду  В’ячеслав Лесик, який досі, як вказується у документі, проживає у гуртожитку, може вільно переїжджати в службову двокімнатну квартиру.   

 

-

11-10-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top