top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі розпочали шукати шляхи порятунку підтоплених вулиць

Як і було домовлено кілька днів тому, сьогодні в кабінеті заступника Ковельського голови Андрія Товстиги відбулася робоча нарада щодо вирішення питання з підтоплення окремих вулиць мікрорайону Ковель -2. Люди, як і обіцяли, прийшли на розмову з чиновниками та проектантом, котрий погодився розробити проектно-кошторисну документацію на відведення води від домівок ковельчан. Прибулих було так багато, що кабінет чиновника навіть не зміг усіх умістити. 
Нагадаємо, що мешканці провулку Лермонтова та вулиць Назарія Яремчука, Лермонтова, минулого четверга прийшли на позачергове засідання 32-ї сесії міської ради з вимогою нарешті владнати питання щодо підтоплення їхніх домівок. Вони  наголошували, що вже роками чекають на дії влади, а вона все залишається бездієвою. Зрештою терпець у людей увірвався. Тоді прибулі змусили міського голову призупинити сесійне засідання і виїхати разом із ними на місце лиха.  
За ці останні дні, що минули, інженери-геодезисти встигли побувати в районі підтоплених вулиць і провели зйомку тієї місцевості. На основі цих даних проектанти підприємства «Ковелькомунпроект» підготували графічні матеріали, за якими учасники наради намітили два можливих варіанти вирішення питання щодо відводу ґрунтових вод. Отож, як запевнив Андрій Товстига, найпростішим і недорогим буде прокласти дренажну систему. Втім є й інший шлях – збудувати каналізаційну насосну станцію. Однак, уже це технічне вирішення обійдеться місту в добру копійчину. Тепер слово за людьми.
Також було погоджено, що до вищезазначених вулиць ще додаються частково вулиці Василя Стуса та Фестивальна, які теж стоять у воді. 
 
А ще – мешканці підтоплених вулиць створили ініціативну групу, яка допомагатиме владі «приборкати» воду і контролюватиме хід робіт.


03-01-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top