top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковель тоне у смітті

 На вулицях Ковеля, особливо після тривалих вихідних і святкових днів, накопичилися гори сміття, яке практично нікому збирати і вивозити. Найбільш плачевна ситуація навколо міських ринків. Потопають у сміття навіть центральні вулиці міста. 
   На сьогоднішній оперативній нараді міського голови заступник очільника Ковеля Андрій Товстига постарався пояснити присутнім, чому так сталося, що місто й понині закидане всіляким непотребом. Зокрема, чиновник повідомив, що в тендерних торгах щодо проведення робіт із санітарної очистки Ковеля від сміття зареєструвалося чотири учасника: обидва міських РЖКП, ТзОВ «К.П. «Верес» і фізична особа-підприємець. Річне фінансове призначення пропонувалося – 11 мільйонів гривень. Однак через те, що «Верес» запропонував найменшу суму – 2 мільйони 600 тисяч гривень, його й було визнано переможцем даних торгів.      
   «Переможець торгів із результатом 2600 на рік виграв КП «Верес». Підприємство не підписало договір на виконання даних робіт. І станом на сьогодні маємо ситуацію, коли  переможець де-факто і де-юре відмовився від виконання робіт. І повторно потребуємо відповідно до нашого законодавства тендерних закупівель. Тендерна закупівля проводиться приблизно 2,5 місця. Зараз будемо працювати з комісією ТЕБ та НС, щоб в нас не було якихось негативних ситуацій екологічного характеру, тимчасово до визначення переможця утримувати міста», - заявив Андрій Товстига.
   Олег Кіндер визнав, що наразі керівництво міста опинилося у безвиході, адже переможець тендеру не підписав договору, а отже й місто нікому прибирати.  
   «Оте сміття, яке на сьогодні ми де-юре і де-факто не можемо ні за які кошти прибирати, тому що немає ніяких призначень. А той, хто виграв торги, ну представляєте 11 мільйонів на два мільйона 600 тисяч. Це місту подарунок. Це реальний був би подарунок зекономити практично чуть не 8 мільйонів. Але в кінцевому результаті, оце сміття, яке є, нам потрібно проводити комісію з надзвичайних ситуацій і приймати рішення з резервного фонду виділяти хоча би суму до 200 тисяч на жеки для того, щоб вони могли прибирати», - обурювався міський голова.
   «Під час проведення  тендерних торгів тендерним комітетом була відхилена тендерна документація КП «Вереса», оскільки ними, нашу думку, не були надані договори, які б підтверджували факт, що вони можуть виконувати дану роботу. Вони подавали скаргу в Антимонопольний комітет. І тепер ми бачимо ту ситуація, що таки тендерний комітет був правий», - додав до сказаного начальник УКБ та ЖКГ Андрій Стернічук.
   А ще – Андрій Васильович повідомив, що наразі вирішується питання  розірвання договорів із КП «Верес» на виконання ним робіт із зимового утримання доріг, вуличного освітлення, місць загального користування та щодо відлову бродячих тварин.
    
12-03-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top