top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Ковельські депутати привітали свого колегу

   Нинішнє засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів розпочалося доволі урочисто, адже саме сьогодні одному  з найактивніших народних обранців цього скликання Володимиру Косцьов’яту (фракція «УКРОП») виповнилося 58 років. 
Володимир Косцьов’ят (фракція «УКРОП»)
Один із найстарших депутатів у раді, громадський активіст, правозахисник, не зважаючи на свій поважний вік, намагається брати активну участь у засіданнях ради, виконавчого комітету, суспільних, культурних та спортивних заходах. Він завжди має власне бачення і власну думку стосовно того чи іншого питання, яка часто-густо не співпадає з поглядами керівництва міста.   
 
Колеги Володимира Косцьов’ята на чолі із секретарем міської ради Вірою Федосюк при активній підтримці члена виконкому, президента ТзОВ «Ковельсільмаш»  Миколи Заікіна підготували для іменинника великий пакунок із потрібними у його професійній діяльності речами. І під бурхливі оплески довірили виконати приємну місію – вручення, керівнику депутатського корпусу.
«Бажаємо Вам щастя, здоров’я, успіхів, наснаги. І я думаю, у Вашій професійній діяльності все це пригодиться. Усього вам найкращого!» - побажала Віра Федосюк.
Іменинник у вишиванці спокійно прийняв подарунок, подякував колегам і скромно присів у задньому ряду зали засідань. Цього разу депутат від УКРОПу, який є членом комісії з питань житлово-комунального господарства,  протягом усього засідання не вимовив жодного слова. Хоча, зазвичай, він має що сказати. 
 
До речі, останнім часом депутати, якщо і вітають один одного з визначними датами, то досить скромно – без подарункових наборів. Певно, для Володимира Кириловича, який частенько критикує роботу влади, вказує на її недоліки, таки зробили виняток. 

10-08-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top