top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельське управління соцзахисту можуть відімкнути від Інтернету

   І статися таке може вже цими днями. Начальник Ковельського управління соціального захисту Софія Сагаль на апаратній нараді у міського голови повідомила, що міське управління державної казначейської служби й надалі відмовляється розблоковувати рахунки управління, не зважаючи на рішення суду. Тим самим створює соціальну напругу в місті. А все через начебто заборгованість управління перед компанією «Укртелеком»  за телекомунікаційні послуги пільговикам.  
 
«Дивує позиція самої керівниці казначейства, тому що вона не реагує ні на чинне законодавство, ні на рішення суду, ні на взагалі домовленості з міським головою. А ми маємо відшкодувати «Укртелекому» за надані пільги, але вони не були передбачені в місцевому бюджеті на 2017 рік. І якщо це не передбачено, то воно переноситься на державний бюджет. Це вони повинні зробити – віднести на державний бюджет, а вони цього не зробили і вимагають із місцевого бюджету», - прокоментувала ситуацію Софія Сагаль.
  
На апаратній нараді керівниця міського соцзахисту схвильовано повідомила, що через цю незрозумілу ситуацію з державним казначейством перш за все страждають найменш захищені верстви населення.
 
«Якщо, дійсно, відключать нам Інтернет 5-6 числа, я не знаю, як ми будемо далі працювати. Це призведе до невиплати допомоги і компенсацій безпосередньо в грудні. Але, якщо ми навіть з цим впораємося, то передати відомості для допомоги і компенсацій на січень, вже ясна річ – не зможемо», - бідкається С.Сагаль.
 
Також чиновниця доповіла, що від такої позиції казначейства вже несуть чималі збитки автоперевізники, які надають транспортні послуги пільговій категорії містян. Їм казначейство не віддало 270 тисяч гривень, перерахованих управління соціального захисту. 
  
«Але чого мають страждати, скажімо, перевізники. 270 тисяч не проплачено з 7 листопада. Зараз ми будемо знову реєструвати і знову нарахуємо 270 тисяч, а то й більше. А вони безпосередньо знову цього не отримають. Не знаю чи громадські організації отримають кошти. А зараз у нас буде День ліквідатора. Ми і чорнобильцям, і афганцям добавили суми. Ну залишається такою надзвичайна ситуація…  Людина,  як державний керівник (начальник міського управління державної казначейської служби Вікторія Цьомик, - ред.)  абсолютно не реагує ні на закони, ні на суди. Вони просто граються», - резюмувала Сагаль. 
Спантеличений даною ситуацією й міський голова Олег Кіндер.

«Дійшла справа до суду. Суд ми виграли. А тепер починається якась така незрозуміла гра в частині того, а ми будемо подавати апеляцію. Подавайте, тільки проплати робіть і подавайте», - озвучив власні думки в голос О. Кіндер. 

Керівник міста, який, за словами Софії Сагаль, мав робочі зустрічі з Вікторією Цьомик щодо розблокування рахунків управління соцзахисту, пообіцяв знову повернутися до тієї, як показав час, не завершеної розмови.05-12-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top