top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

Важкохворій ковельчанці Насті Абрамчук збирають кошти на операцію

   Важкохворій ковельчанці Насті Абрамчук можуть зробити в грудні чергову операцію. Однак, для цього потрібно назбирати кошти. Батькі дівчинки просять про допомогу, - пишуть у мережі Facebook.

«II етап. 4-й день збору коштів на операцію онкохворій дівчинці Насті Абрамчук (7 років, місто Ковель). За 4 дні зібрано 42000 гривень. Нагадаємо, що необхідна для операціі сума - 25000$. В сім'ї є 14000$. Залишилося зібрати 9 425$!

Нагадаємо, що страшний діагноз ГЛІОБЛАСТОМА СТОВБУРОВИХ ВІДДІЛЕНЬ ГОЛОВНОГО МОЗКУ ДИФФУЗНОГО ХАРАКТЕРУ, Настусі діагностували на Волині у грудні 2017 року. В Україні дівчинка пройшла курс опромінювання. Стан дитини в травні 2017 року був майже не сумісний з життям. Стараннями волонтерів Настю в край важкому стані в червні літаком доставили в турецьку клініку «LIVE HOSPITAL» на лікування та операцію. Лікарям вдалося стабілізувати стан дитини, відновити природні життєві функції, повернути Настю до досить якісного життя. Настя пройшла в Турції опромінювання і дитину відправили додому. Після додаткових обстежень нейрохірурги та онкологи цієї клініки змінили рішення і відмовилися від проведення операціі», - йдеться у повідомленні.

«ДЛЯ БАТЬКІВ НЕБО ВПАЛО. Ми знаємо, що в Україні люди з таким діагнозом приречені на смерть. По протоколу лікування - лише опромінювання та хімія, тому державної допомоги не буде. І знову почали шукати лікаря, який візьметься за таку ризиковану в світі операцію. Розіслані по всьому світові медичні документи Настусі поверталися з негативними висновками.

І тут знову як промінь сонця - відповідь з турецької клініки «MEDICALPARK»: В Київ прилітає наш нейрохірург. Хоче особисто побачити Настусю. МОЖЛИВА ОПЕРАЦІЯ! Поїхали до Києва. Прийом у нейрохірурга, додаткові МРТ, обстеження і аналізи. ОТРИМАЛИ ЗАПРОШЕННЯ НА ОПЕРАЦІЮ!

Ми впевнені, що рушійною силою всього процесу одужання є сама Настя, - сильна, розумна, добра дитина, яка дуже хоче жити. В грудні, якщо зберемо кошти, якщо дасть Господь. Настуся поїде на операцію. ЛЮДИ.. ДРУЗІ.. просимо допомогти.
НА ВАС ВСЯ НАДІЯ», - пишуть волонтери.

КАРТКА ПРИВАТУ тата Абрамчук Сергій Петрович 4149 4996 4811 1977

19-11-2017
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

Віндор

«БудХауз - будматеріали»

Послуги спецтехніки

Житловий комплекс

автоматичні системи поливу

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top