top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У центрі Ковеля на проїжджій частині розпочали лагодити каналізацію. Фото


У центрі Ковеля на приїжджій частині розпочали лагодити каналізацію. Фото
   Управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» у самому центрі міста, навпроти Будинку Рад, розпочало роботи з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення. У зв’язку з цим уже перекритий рух автотранспорту по вулиці О.Пчілки, вздовж якої й планують замінити каналізаційну вітку на нову та прокласти мережу для подачі питної води. В мерії подейкують, що з настанням весни цю проїжджу частину ще й планують розширити.
 
Ковельводоканал сюди вже «пригнав» відповідну спецтехніку, працівники розпочали знімати верхній шар асфальту. Дану ділянку робіт обгородили. А оскільки вона розташована на проїжджій частині дороги, то й перекрити рух автотранспорту. Отож, за повідомленням адміністрації водоканалу, в зв’язку з проведенням тут ремонтно-будівельних робіт із 6 по 10 листопада включно траса по Незалежності на ділянці від вулиці 1-го Грудня до вулиці Смірнова буде тимчасово перекрита. А рух авто по вулиці О.Пчілки на ділянці від вулиці Незалежності до вулиці Богомольця буде зупинено майже на місяць. Адміністрація водоканалу обіцяє його відновити аж 1 грудня. 
 
І тут мимоволі напрошується питання, чому ж УВКГ запланувало таку затратну і з немалими строками до виконання реконструкцію мережі на кінець року, а саме на початок листопада, в період, коли найчастіше йдуть дощі  та й зима вже «дихає» в спину? Хочеться вірити, що вони вкладуться в обіцяні строки і нинішні тимчасові незручності для ковельчан та гостей міста, які нині створені водоканалом, будуть  прибрані.
У центрі Ковеля на приїжджій частині розпочали лагодити каналізацію. Фото


---


09-11-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top