top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

Ковельський район продав із молотка майно в центрі міста

   За 470 тисяч гривень пішли з молотка одноповерховий будинок, що в Ковелі по вулиці Олени Пчілки, 1 (самісінький центр міста), і земля під ним. У свій час цей об’єкт відділ освіти райдержадміністрації використовував під методичний кабінет, але до тих пір, поки там можна було перебувати людям. Без ремонту і потрібного догляду будинок став занепадати. Дірявий дах, вибиті вікна, осілий фундамент надали приміщенню неприглядного вигляду. Він останнім часом стояв пусткою. 
   І все це добро перебувало в спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, а тепер стало власністю ТОВ «Ковельський хлібокомбінат». Саме хлібокомбінат з-поміж семи претендентів на даний лот запропонував на аукціоні найбільшу суму грошей. Про даний факт купівлі-продажу на засіданні Президії районної ради повідомив її голова Андрій Броїло. Депутати райради не приховували свого розчарування. Вони очікували, що до районного бюджету від продажу майна разом із землею в престижному куточку Ковеля надійде значно більше грошей.  
   Тепер думають-гадають, куди використати 470 тисяч гривень. Спершу народні обранці забажали розділити гроші між територіальними громадами району, однак відразу ж збагнули, що виручених тисяч надто мало, аби  хоча б частково задовольнити потреби селян. Тому наразі зупинилися на пропозиції голови ради купити сміттєвоз, щоб обслуговувати населенні пункти району. Втім, це лише пропозиція, яка обговорюватиметься на комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, а остаточне рішення прийматиме районна сесія.  
   До слова, два роки тому в райдержадміністрації виношували ідею за кошти інвестора звести на місці даного занедбаного будинку триповерхове приміщення, де розмістити й сесійну залу для засідань обладнану електронною системою голосування, роль якої нині виконує читальний зал центральної районної бібіліотеки. Навіть презентували макет майбутньої споруди. Однак, як бачимо, гарним планам керівництва району не судилося збутися.

-

21-09-2017
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top