top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

 

У Ковелі відбувся художній вернісаж «Зимовий калейдоскоп»

   Ця виставка-конкурс дитячого малюнка в Ковелі проходить вже 21-й рік поспіль. Протягом місяця юні і ще зовсім маленькі художники, як, приміром, із дитсадочків міста, майстровиті хлопчики і дівчатка, які на конкурс готували усілякі новорічні поробки, несли їх до місцевої художньої школи імені Андроника Лазарчука, де компетентне журі кілька днів підряд прискіпливо розглядало дитячі доробки, оцінювало їх, а потім на широкий загал розмістило у виставочному залі Ковельського культурно-просвітницького центру.
    
Цьогоріч тут вмістилося аж 510 різноформатних малюнків, вигадливих дитячою уявою поробок.  Як і в попередні роки, конкурсанти творчо змагалися у чотирьох номінаціях, в залежності від віку дитини, а також організатори та меценати дійства підготували найбільш активним чимало заохочувальних подарунків. Також 21-й «Зимовий калейдоскоп», окрім рекордної кількості учасників, ще й запам’ятається тим, що тут було названо головного переможця конкурсу, який виборов гран-прі художнього вернісажу. Ним стала 14-річна Анастасія Усач. Дівчина навчається малярському ремеслу в Ковельській ДХШ імені Андроника Лазарчука. За словами керівника цієї школи Олени Цьомик, дівчина дуже старанна і талановита.
    
Порадували відвідувачів виставки і численні саморобні вироби, виготовлені дитячими руками.  Найбільш яскраво виглядала робота вихованця Люблинецької дитячої школи мистецтв Назара Романюка. Хлопчина з власних ковзанів зумів зробити гарний новорічний виріб. Саме його робота і стала найкращою в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». А ось друге і третє місця дісталися відповідно Юлії Корнієнко та Анастасії  Панасюк, Руфіні Цвор.

Нагородами журі відмітило і малюнки, надіслані мешканцями міста та району, які навчаються в художніх секціях, гуртках, школах. Ось у віковій категорії 13-15 років найкращими були визнані роботи Анастасії Дземблюк та Софії Попіки,  а малюнки  Мирослави Крайнік та Іллі Стасюка зайняли перше місце серед дітей віком від 10 до 12 років. У категорії до 9 років місця розподілилися наступним чином: третє місце посіли роботи Вікторії  Кухарук та Каміли Вац, друге між собою розділили Світлана Шворак і Катерина Ткачук, а вже найбільш  вдалими були  визнані доробки Анни Хільчук. Вона і здобула перше місце серед найменшеньких учасників. Всі вони отримали грамоти та новорічні подарунки від меценатів конкурсу.
У Ковелі відбувся художній вернісаж «Зимовий калейдоскоп»

-
-

03-01-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top