top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі на честь Героя АТО Володимира Кияна назвали вулицю. Відео

   Сьогодні у порядку денному сесії міської ради було питання  щодо перейменування окремих вулиць та провулків міста Ковеля. На його розгляд прибули представники громадських, волонтерських організацій, журналісти з Києва, Луцька, Ковеля, - повідомляють у Ковельській міській раді.

Вони вимагали, аби начальник відділу комунального господарства Олександр Балак публічно вибачився за свій зневажливий вислів про Володимира Кияна, ковельчанина, загиблого на сході України. Його іменем топонімічна комісія рекомендувала назвати вулицю Ватутіна.

Журналіст Олена Решетилова розповіла, що всі, хто сьогодні приїхав, дуже добре знають Володимира Кияна. Багато хто з ним досить тісно спілкувався, є люди,які воювали з Вовою пліч-о-пліч.

«Для нас всіх він став символом оборони Луганського напрямку. Ковельщина повинна пишатися, що її син був одним з тих, хто стримував російську агресію в 2014-2015 роках. Він був справжній офіцер. Для багатьох  українська армія асоціюється з такими людьми  як Володимир Киян. Його поважали підлеглі і командири, з ним радились, його думку цінували. Він створив «маленьке НАТО із своїми побратимами. Його підрозділ був одним із найдостойніших в світі», - зазначила у своїй промові пані Ольга.

Вона наголосила, що всі дуже обурені фразою, яку прочитали і приїхали з’ясувати позицію стосовно цього пана Балака.

У свою чергу міський голова Олег Кіндер зауважив, що йому надзвичайно неприємно, що склалась така ситуація, і він вибачається за поведінку свого підлеглого і попросив Олександра Сергійовича роз’яснити, що в насправді відбулося.
 
Олександр Балак у своєму виступі чітко так і не відповів на запитання присутніх, не спростував звинувачень на свою адресу, не вибачився.

Зваживши на це, міський голова запропонував йому написати заяву на звільнення.

Депутати підтримали пропозиції топонімічної комісії, Однак. вилучили на доопрацювання третій пункт щодо перейменування вулиці 40 років Перемоги на – Волинських святих.
№ з/п Тип об’єкта Назва згідно з переліком назв вулиць, провулків, бульварів міста Ковеля Нова назва Обґрунтування назви
1 вулиця Піонерська Михайла Гаврилка На честь Михайла Гаврилка (1882-1920), громадського та військового діяча, скульптора, учасника українських визвольних змагань поч. XX ст, хорунжий Армії УНР.
2 вулиця Миколи Ватутіна Володимира Кияна На честь Володимира Кияна ( 1981- 2015), командира батареї (80-та окрема аеромобільна бригада), загиблого в зоні АТО. Володимир Киян мешкав на цій вулиці. Зараз там живе його мама.  
3 провулок Миколи Ватутіна Володимира Кияна  
4 вулиця Михайла Кутузова Анатолія Грищенка На честь Анатолія Грищенка (1937-1990), льотчика-випробовувача, нагородженого орденом «За мужність» І ступеня за проявлений героїзм під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Національний герой Америки. Його ім'ям названі вулиці в Іспанії, Греції. Росії.
5 вулиця Софії Перовської Наталії Ужвій На честь Наталії Ужвій (1898 - 1986) видатної української артистки театру і кіно, зіграла більш як 200 ролей на сценах театрів Києва, Одеси, Харкова, знялася у 50-ти художніх фільмах, в тому числі : ,, Устим Кармелюк, Тарас Шевченко,,, ,,Прометей,,.народилася на Волині у Любомлі
6 вулиця Руднєва Валентина Данилюка На честь Валентина Данилюка - відомого волинського художника, скульптора, члена Національної спілки художників України
7. вулиця Рокосовського Миколи Теодоровича На честь Мико́ли Теодоро́вича (1856- 1917), педагога, церковного та громадського діяча, історика-краєзнавця Волині кінця XIX століття (зокрема церковної Волині); з священичого роду Волині. Належав до волинських краєзнавців II половини XIX ст., які гуртувалися в м. Кременці навколо Волинської духовної семінарії, Волинського історико-статистичного комітету, газети «Волинські єпархіальні відомості»
8. вулиця Суворова Олега Матіжева На честь Олега Матіжева, підполковника, який пройшов війну в Афганістані, а загинув у 2005 році, виконуючи миротворчу місію в Іраку. Олег Матіжев народився і виріс у КовеліПрисутні, стоячи підтримали це рішення депутатів, та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Володимира Кияна та усіх Героїв, які віддали своє життя за Україну. 

24-11-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top