top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта


 

Депутати Ковельської міськради матимуть офіційних помічників-консультантів

   Таке право їм дає рішення «Про Положення помічника-консультанта депутата Ковельської міської ради», яке народні обранці ухвалили на вчорашній черговій четвертій сесії.

До речі, досі депутати теж могли мати собі помічників, але це їхнє рішення не було підкріплене документально. Тепер же всі повноваження помічника-консультанта, його права, обов’язки і зобов’язання прописані в даному Положенні. Там, зокрема, йдеться, що кожен депутат міськради може призначити собі до п’яти помічників-консультантів, які працюватимуть на громадських засадах; персональний підбір кандидатур на дану посаду, організацію їхньої роботи та розподіл обов’язків між ними здійснює особисто депутат міської ради, якій несе відповідальність щодо правомірності своїх рішень. Окрім цього, помічником-консультантом може бути лише громадянин України, який має середню освіту, вільно володіє державною мовою. Кожен помічник депутата матиме посвідчення, зразок якого теж був затверджений на сесії.
    
Отож, після того, як помічник отримає відповідну «корочку», він, зокрема, матиме повне право «за дорученням депутата бути присутнім на пленарних засіданнях міської ради, постійних та тимчасових контрольних комісій ради, виконкомі; подавати у письмовій формі підготовлені депутатом проекти, пропозиції, звернення, заяви та інші документи до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності; на гарантований виступ під час розгляду питання на засіданні постійних та інших комісій ради з метою оголошення позиції депутата, у випадку його відсутності на засіданні».
   
Втім, спершу, особи, які будуть рекомендовані на посади помічник-консультант, мають пройти навчання, відповідальність за проходження якого повністю лягає на плечі депутата ради. Після узгодження усіх паперових  процедур на веб-сайті ради, поруч з інформацією про депутатів місцевої ради, з’явиться і список  «новоспечених» помічників-консультантів та їхні реквізити.    

-
-

29-01-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top