top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Чи бути в селі Білин Ковельського району школі – вирішить Кабмін


   Вже вкотре депутати Ковельської районної ради намагаються достукатися до чиновників владних кабінетів, які представляють собою Кабінет Міністрів України, щоб вони нарешті відшукали решту суму коштів на завершення будівництва нової школи в селі Білин та проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу в Колодяжному.
    У 2011 році в Білині було закладено фундамент під зведення шкільного навчального закладу, кошторисна вартість якого становила 22559,677 тисяч гривень. Будівництво об’єкту велося доволі активно, аж поки не припинилося його фінансування. На той момент уже було використано 5432,312 тисяч гривень. Згодом на відновлення робіт обіцяли виділити один мільйон гривень обласні депутати, навіть задля цього внесли зміни до обласного бюджету, однак і цих грошей забудовник не побачив. Будівельні матеріали, які були заздалегідь закуплені для школи, так і залишилися лежати на своїх місцях. Депутати райради бідкаються, що зберігаються вони під відкритим небом, тому постійно піддаються впливу атмосферних опадів, не охороняються.
    Про все це представники громади району виклади в своєму зверненні до Кабміну України. В ньому вони також зазначили, що нова ЗОШ I-III ступенів для жителів села Білин вкрай необхідна, бо тут лише торік народилося понад 40 дітей (нині проживає 171 дитина дошкільного віку). Вже 15 років юні білинці вимушені здобувати середню освіту в приміщенні місцевого дитячого садочка, яке не пристосоване для викладання навчальної програми. А стара школа знаходиться в аварійному стані.
    Аналогічна ситуація з дошкільним навчальним закладом, що в селі Колодяжне. На території населеного пункту мешкає понад 70 маленьких колодяженців, але через жахливий стан приміщення дитячої оселі, вони позбавлені можливості її відвідувати. Із 7 мільйонів, передбачених на капітальний ремонт дитсадка, було освоєно лише два.
    Районний парламент апелює до Кабміну з проханням не залишатися осторонь вищевикладених важливих освітянських проблем. Депутати одноголосно підтримали дане звернення, однак твердої впевненості в тому, що їх у Києві нарешті почують, не мають.  
-
-

09-04-2015
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top