У справах щодо ПАТ «Ковельмолоко» триває розслідування

   Щодо ПАТ «Ковельмолоко», яке закуповує молоко в 9 районах Волині, встановлюючи для цього різні ціни, які є не обґрунтовано економічно, триває розслідування. Зауважимо, ПАТ «Ковельмолоко» та ПАТ «Дубномолоко» належать до групи компаній «Континіум», власниками якої є нардепи Степан Івахів та Ігор Єремеєв, - повідомляє інформаційне агентство "Волинські Новини".
Так, антимонопольники кажуть: усі підприємства, які зараз працюють на Волині, встановлюють заниженні ціни на закупівлю молока. У певних населених пунктах вони є монополістами.
Наприклад, із найбільших заготівельників й переробників молока на Волині, - ПАТ «Ковельмолоко» займає монопольне становище в окремих населених пунктах таких районів: Іваничівський, Камінь-Каширський, Ківерцівський, Ковельський, Любешівський, Любомльський, Маневицький, Ратнівський, Рожищенський, Старовижівський, Турійський, Шацький. Про це розповів Інформаційному агентству Волинські Новини виконувач обов’язків голови Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Сергій Луговий.
Ще одним крупним підприємством, яке займає монопольне становище в окремих населених пунктах Волині, - є ПАТ «Дубномолоко». Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило порушення їх «господарювання» без конкурентів у 8 районах: Іваничівський, Ківерцівський, Ковельський, Маневицький, Рожищенський, Старовижівський, Турійський, Луцький.
Сергій Луговий додав, що в Україні діє постанова Кабміну від 22.08.2012-го року про мінімальну ціну при закупівлі молока другого ґатунку - 2.2 гривні. Наразі ця ціна не відповідає затратам населення, запевняють експерти. Втім, з 16-ти районів Волині в 9-х антимонопольники зафіксували занижені ціни.
Торік двох переробників оштрафували - кожного на 34 тисячі гривень: ПрАТ «Галичина» зловживало монопольним становищем в Горохівському районі й занижувало ціни на закупівлю молока, ПАТ «Дубномолоко» встановлювало різні закупівельні ціни на молоко в населених пунктах Волині.
«Ми даємо рекомендації переробникам: якщо вони знижують закупівельні ціни, то повинні знизити й ціну на готову продукцію. Від цього економічний ефект був у 2012-му році, коли покупці не віддали зайвих 27 мільйонів гривень виробникам молока, у 2013-му економічний ефект становив 31 мільйон гривень. А от цього року ціну на молоко не піднімають й не знижують», - говорить Сергій Луговий.
З його слів, наразі у справах щодо ПАТ «Ковельмолоко» триває розслідування.

19-04-2014
Повернутися назад
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Автозапчастини для іномарок з Польщі Oxford Camp Англомовний табір ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Купити кондиціонер у Ковелі Купити рекуператор у Ковелі Оренда спецтехніки Автономера Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі


counter