top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельський стадіон «Локомотив» чекає на інвестора


Ковельський стадіон «Локомотив»Вчора на громадських слуханнях думали-гадали як реконструювати стадіон «Локомотив», а головне, яким коштом це зробити, якщо кошторисна вартість даного об’єкту становить 32 мільйона 231 тисяча 278 гривень.
 
         Як запевнив заступник міського голови Ігор Прокопів, на розмову, ініційовану спортсменами, громадськістю, запрошували в першу чергу підприємців, інвесторів, які б могли допомогли місту надати друге дихання славнозвісному стадіону «Локомотив», куди у всій час приїздили з великими концертами відомі в тодішньому Союзі співаки, проводилися міжнародні змагання з легкої атлетики, футбольні зустрічі тощо. Однак таких бажаючих, які б захотіли вкласти свої гроші у реконструкцію стадіону, наразі немає. Принаймні їхнього голосу не було чути під час обговорення даного питання.

         У 2006 році міська влада розробила проектно-кошторисну документацію, яка пройшла всі необхідні подальші процедури, і з’ясувала, що на відновлення стадіону необхідно 21 мільйон 663 тисяч гривень та часу - рік і шість місяців.

 Вже через два роки за кошти міського бюджету там таки розпочалися будівельно-монтажні роботи, однак свого продовження вони не мали, оскільки тоді Україну накривала економічна криза. За цей час лише стигли виділити і освоїти трохи більше одного мільйона гривень, що становило 4,8 відсотка від тодішньої загальної вартості будівельних робіт.  
 
Восени минулого року кошторисну вартість стадіону переглянули і, як результат, до попередньої суми додали десять з половиною мільйона гривень.
 
На офіційному сайті Ковельської міської ради ось уже кілька місяців як розміщена інвестиційна пропозиція - проект реконструкції «Спортивно-розважальний комплекс у м. Ковель». Згідно з планом, тут, окрім всього іншого, пропонується звести критий льодовий майданчик, критий ігровий манеж, гімнастичне містечко. Земельну ділянку для будівництва спортивно-розважального комплексу інвестору передати в оренду на 30 років на конкурентних засадах. А ще - наміряні виділити поряд земельну ділянку площею 1,9 га під забудову з правом подальшого викупу. Проте навіть такі перспективи, за словами заступника мера Ігоря Прокопіва, поки що не приваблюють інвесторів, тому зацікавлених немає.  
 
А тим часом стадіон «Локомотив», який займає прощу 4,7 га, стрімко руйнується та розкрадається не чистими на руку людьми. Міський голова Олег Кіндер у своїй промові до присутніх на громадських слуханнях зауважив, що він консультувався з фахівцями в будівельній сфері, які наполягали на тому, що реконструювати стадіон необхідно в комплексі, а не частинами. На зустрічі окремі присутні висловлювали думки щодо поетапного відновлення «Локомотиву» і частково за кошти міського бюджету, однак цей варіант був відразу ж відхилений.
 
«Ми не маємо права дозволяти, скажімо, легкоатлетам користуватися біговими доріжками, чи футболістам – гарти матчі на полі, бо ті ж таки трибуни – в аварійному стані. Не бай Бог щось там станеться, як ви думаєте, з кого тоді спитають?» - звернувся до аудиторії Олег Кіндер. Також він запевнив, що незалежно від того, хто буде ремонтувати стадіон інвестор чи громада, «Локомотив» залишиться в комунальній власності міста.
 І насамкінець очільник Ковеля проінформував присутніх, що у тому разі, якщо інвестор не відгукнеться, місто візьме на себе зобов’язання власними силами реконструювати спортивний об’єкт, але розпочнуться роботи не раніше 2015-2016 років.
    

-
-

07-02-2014
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top