top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Десантники подякували Ковельському міському голові


   На ім’я міського голови Олега Кіндера надійшла Подяка від тимчасово виконуючого обов’язки командувача високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковника В.С.Іванова. У ній, зокрема, йдеться: «Від імені особового складу високомобільних десантних військ висловлюю Вам безмежну подяку за допомогу у цей непростий для нашої держави період. Ви не пошкодували сил і часу та спрямували свою допомогу на нашу спільну справу – захист територіальної цілісності нашої Батьківщини! Ваша підтримка армії свідчить про те, що Ви не залишились осторонь проблем, які сьогодні гостро торкнулись кожного з нас. Нехай Ваша праця та добровільні вчинки стануть прикладом наслідування для інших людей».

На клопотання військових десантникам було відправлено з Ковеля два позашляховики, придбані за сприяння міського голови Олега Кіндера та народного депутата України Степана Івахіва. Обидва автомобілі були доправлені в зону бойових дій АТО. Один із них, на жаль, уже знищений терористами поблизу Донецького аеропорту.
З міським головою Олегом Кіндером зустрівся начальник технічного забезпечення високомобільних десантних військ Збройних Сил України підполковник Вадим Дорофєєнко, аби особисто подякувати за допомогу солдатам. За словами Вадима Сергійовича, в зоні АТО щодня потрібні автомобілі для виконання різного роду бойових завдань. На превеликий жаль, термін служби транспорту може бути досить коротким. Саме так і сталось з позашляховиком, який подарували ковельчани. На щастя ніхто з військовослужбовців не постраждав.
Подякував підполковник Дорофєєнко й за нещодавно придбані за кошти міського бюджету 29 бронежилетів та стільки ж кевларових касок, а також камуфляжну форму для десантників. 
-
-

24-12-2014
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top