top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Десантники подякували Ковельському міському голові

   На ім’я міського голови Олега Кіндера надійшла Подяка від тимчасово виконуючого обов’язки командувача високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковника В.С.Іванова. У ній, зокрема, йдеться: «Від імені особового складу високомобільних десантних військ висловлюю Вам безмежну подяку за допомогу у цей непростий для нашої держави період. Ви не пошкодували сил і часу та спрямували свою допомогу на нашу спільну справу – захист територіальної цілісності нашої Батьківщини! Ваша підтримка армії свідчить про те, що Ви не залишились осторонь проблем, які сьогодні гостро торкнулись кожного з нас. Нехай Ваша праця та добровільні вчинки стануть прикладом наслідування для інших людей».

На клопотання військових десантникам було відправлено з Ковеля два позашляховики, придбані за сприяння міського голови Олега Кіндера та народного депутата України Степана Івахіва. Обидва автомобілі були доправлені в зону бойових дій АТО. Один із них, на жаль, уже знищений терористами поблизу Донецького аеропорту.
З міським головою Олегом Кіндером зустрівся начальник технічного забезпечення високомобільних десантних військ Збройних Сил України підполковник Вадим Дорофєєнко, аби особисто подякувати за допомогу солдатам. За словами Вадима Сергійовича, в зоні АТО щодня потрібні автомобілі для виконання різного роду бойових завдань. На превеликий жаль, термін служби транспорту може бути досить коротким. Саме так і сталось з позашляховиком, який подарували ковельчани. На щастя ніхто з військовослужбовців не постраждав.
Подякував підполковник Дорофєєнко й за нещодавно придбані за кошти міського бюджету 29 бронежилетів та стільки ж кевларових касок, а також камуфляжну форму для десантників. 
-
-

24-12-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top