top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі відбувся благодійний ярмарок для підтримки військовослужбовців. Фото

   З ініціативи волонтера Ірини Шатрової, за підтримки міської влади 27 вересня у Ковелі відбувся ярмарок виробів народного вжитку, виготовлених власноруч дітьми та молоддю. Акцію організовано з метою збору коштів для військовослужбовців-ковельчан, які перебувають в зоні АТО,- повідомили у Ковельському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Високу громадську активність виявили волонтери з числа учнів та студентів навчальних закладів міста, а саме: ЗОШ № 10 (Шатрови Дарина та Оксана, Смидюк Анна, Бишик Тетяна, Солов'янчик Валерія, Кузьминець Ольга, Борисюк Дарія, Хом'як Валерія, Козачук Анастасія, Данилюк Ольга), ЗОШ № 12 (Королік Альона, Дмитрук Дмитро, Кушнерук Марія, Якимчук Тарас, Білецька Маргарита, Гоцик Катерина), Ковельського промислово-економічного коледжу (Матвійчук Тетяна, Корейба Юрій, Лисенко Іванна, Сарапіна Ольга, Буяджи Артем, Васільцова Олена, Роюк Діана, Ковалик Катерина, Гурич Ірина), медичного коледжу (Шворак Ірина, Луцюк Оксана, Плахутіна Катя, Мартинюк Саша, Гусак Ірина), професійно-технічного училища №5 (Шевчук Андрій, Глушейко Євген), дошкільного навчального закладу №4.
Діти продавали солодощі, вишивки, ляльки-мотанки, вироби з бісеру та з дерева, скла, паперу та багато інших витворів мистецтва, виготовлених власноруч. Студенти медичного коледжу працювали в техніці боді-арт: малювали на обличчі бажаючих державну символіку, робили зачіски дівчатам: вплітали у коси жовто-блакитні стрічки та чорнобривці. Студенти промислово-економічного коледжу працювали живими скульптурами та мультиплікаційними героями, з якими охоче фотографувались діти та дорослі, розважали дітей безпрограшною лотереєю «Риболовля».
Спільними зусиллями було зібрано 7 604 грн., які передано волонтеру Ірині Шатровій. На ці кошти придбано чотири пари зимового взуття, двадцять балаклав, двадцять пар зимових рукавиць, п’ять спальних мішків. Усе це спорядження буде передано військовослужбовцям у зону АТО.


01-10-2014
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top