top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі офіційно рекомендовано бойкотувати російські товари

   Депутатський корпус Ковеля вирішив бойкотувати товари з Росії і звертається до суб’єктів підприємницької діяльності у сфері оптової та роздрібної діяльності з рекомендацією маркувати продукцію російського виробництва. Вони просять торговців маркувати всі товари, які мають штрих-код 460-469. Пропонують на ціннику виразно зображати біло-червоно-синій прапор, щоб покупець бачив, що цей товар має приналежність до країни-окупанта.
    «Ми, депутати Ковельської міської ради, - пишуть вони у зверненні, - підтримуємо прагнення ініціативних груп, активістів та представників громадськості щодо бойкоту товарів та послуг, що надаються та приносять прибуток країні, яка чинить військову агресію та території України.
    Разом із тим багато українців  і ковельчан, зокрема, протягом останніх кількох місяців вже воліють бойкотувати товари російського виробництва гривнею – не купуючи продукцію. Перша хвиля такого прояву патріотизму відбулася ще в березні, після окупації «зеленими чоловічками» Автономної Республіки Крим. Але сьогодні це питання стоїть особливо гостро, адже у нашій державі фактично йде неоголошена війна з Російською Федирацією. Придбання російських товарів – це побічна підтримка економіки цієї держави».
    Звернення депутати Ковельської міської ради до суб’єктів підприємницької діяльності підтримали одноголосно на черговій 59-ій сесії міської ради.
    До речі, окремі ковельські підприємці з власної ініціативи, не чекаючи звернення від депутатів, у своїх крамницях  уже розпочали маркувати спеціальним зображенням на цінниках товари з Росії. І цей крок вони зробили свідомо та зважено, адже добре розуміли, що в результаті понесуть збитки.  
-
-

28-08-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top