top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Ковельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовим. Фото

Ковельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовим   Сільські та селищні ради Ковельського району, депутати райради, фермери, сільськогосподарські підприємства та звичайні селяни зібрали і відправляють на Схід України гуманітарний вантаж для бійців Національної Гвардії, які служать у волинській 51-й  механізованій бригаді. Сьогодні двадцятитонна машина з продуктами харчування, товарами промислової групи, засобами особистої гігієни в супроводі головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи апарату Ковельської райдержадміністрації Сергієм Мацюком поїде в Миколаївську область на військовий полігон, де нині підвищують свій воєнний вишкіл бійці 51-ї бригади. Нагадаю, що попередньо бригада перебувала в Донецькій області під Волновахою, де в результаті обстрілу колони загинуло аж 17 бійців, серед них і сержант Олександр Артемук із Ковеля.
    Допомогу для нацгвардайців збирали всією громадою. Більше двох десятків сільських та селищних рад завантажили доверху КАМАЗи мішками з картоплею, буряком, морквою, цибулею, упаковками круп, консервами і т. ін., підприємці подбали про прилади для бриття, засоби особистої гігієни, за кошти селян закупили олію, шкарпетки, чай, а депутати райради і освітяни скинулися на два електрогенератори. І ось все це добро привезли на задній двір Ковельського Будинку Рад, де на гуманітарний  вантаж вже чекала великовагова фура, яку надав підприємець, депутат Волинської обласної ради Віктор Козак. Вона й доставить допомогу хлопцям на Миколаївський полігон. До благодійної справи долучилися й медики Ковельського МТМО. Вони придбали ліки, бронежилети та електрогенератор. А ще - нам повідомили, що бійці 51-ї механізованої бригади дуже попросили земляків передати їм  полотна держаного прапора, яких там вкрай не вистачає. Їхнє прохання було виконано.   
    Також ми дізналися в райдержадміністрації, що за кілька днів, цього разу вже на Донеччину, поїде ще одна фура з продуктами харчування від щедрих селян Ковельського району. Наразі вирішується питання, хто супроводжуватиме машину.
    Варто нагадати, що громада району вже допомагала харчами бійцям, які дислокувалися у Володимирі-Волинській військовій частині, купувала і доставляла бронежилети. Також постійно сприяє відправленню адресної допомоги бійцям.
Ковельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовимКовельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовимКовельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовимКовельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовимКовельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовимКовельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовимКовельський район зібрав 20 тонн благодійного вантажу військовим

-
-

05-06-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top