top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі відбувся передноворічний ярмарок

   Напередодні Новорічно-Різдвяних свят за підтримки міського голови Олега Кіндера у Ковелі відбувся ярмарок сільськогосподарської продукції, виробленої в особистих селянських та фермерських господарствах, із залученням виробників продовольчих товарів міста і області, оптово-роздрібних торгових закладів, - повідомили у Ковельському міськвиконкомі.
Такі уже традиційні торги пропонують ковельчанам та гостям міста широкий вибір продуктів харчування. Усі, хто завітав на ярмарок, змогли зробити вигідні покупки, придбавши борошно, крупи, рибу, олію, яйця, овочі, фрукти, ковбасні та кондитерські вироби, продукцію місцевих переробних підприємств. А також покупцям пропонували лісові красуні – ялинки, сосни. Було представлено широкий вибір солодких новорічних подарунків.
Для забезпечення потреб ковельчан та гостей міста залізничників ярмарки влаштовують у центрі Ковеля до різних свят. Серед постійних учасників варто відзначити ТзОВ «Волиньзернопродукт», ТзОВ «Юкон-Продтрейд», ВАТ «Ковельмолоко», ПП «Чортківсир», ВАТ «Ковельський хлібокомбінат», приватні підприємці Мельник, Калетков, Чирук, ТзОВ «Сибм’яспром», «Деражнянський молочний завод», фермерське господарство «Фасти».
Понад шістдесят учасників представили свою продукцію на ярмарку. Жвавим торгам сприяла і погода. Тож чимало городян прийшли цілими родинами зробити покупки до свят. Вибирали необхідне та висловлювали вдячність за хорошу організацію та широкий асортимент.
А новорічного настрою усім додавали Дід Мороз та Снігуронька, які також завітали на ярмарок. Солодкі призи від них отримували діти, які виявили бажання розказати вірші на новорічну тематику зі сцени біля головної ялинки міста.
-
-

30-12-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top