top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Громада Ковеля розгорнула в центрі міста прапори України та Євросоюзу

У Ковелі біля Будинку Рад, тримаючи в руках великі полотна Прапора України та прапора Європейського Союзу, зібралися депутата міської, районної рад, представники громадських організацій, звичайні городяни та наймолодші ковельчани – школярі. Всі вони прийшли взяти участь в народному віче «За європейську Україну».
Громада Ковеля розгорнула в центрі міста прапори України та Євросоюзу    Розпочалося зібрання з державного гімну. Далі до людей вийшов міський голова Олег Кіндер, який привітався з присутніми словами: «Слава Україні!». Він закликав громади великих міст і містечок, сіль і селищ відстоювати своє право на достойне життя, таке, яке мають люди європейських країн.
    «Ковель – найближчий до кордону з Польщею, однією з європейських країн, тому ми добре знаємо, як живеться людям там - за Бугом. Українці достойні жити краще.
    Завтра для всієї нашої держави, її громади – визначний день. Ми чекаємо від Президента України Віктора Януковича доленосного рішення – підписання Угоди про асоціацію з ЄС», - зазначив Олег Кіндер.
    Закликали Україну до євроінтеграції також голова Ковельської районної ради Петро Якубук, депутати міської ради, громадські активісти. На завершення народного віче, його учасники прийняли звернення до Президента України та Верховної Ради України.
    «Ми, депутати Ковельської міської та районної рад, учасники народного зібрання «За європейську Україну», засуджуємо і категорично не сприймаємо рішення Кабінету Міністрів України, розцінюємо його як зраду національних інтересів найвищими посадовими особами країни», - йдеться у зверненні. Там же автори документу прописали свої вимоги. Зокрема, учасники віче вимагають скасувати рішення уряду Азарова, відновити курс на європейську інтеграцію та підписати Угоду про Асоціацію, також негайно відправити у відставку уряд. Під зверненням, скандуючи: «Україна – це Європа!», підписалися всі учасники народного віче.


-

28-11-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top